Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

nova beta verzija

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:15
    moshing @ 25.1.2012. 13:03

    Izgleda da je forum slabo aktivan. Šteta, baš u regiji i nema puno foruma koji se bave isključivo filmom.

  • #17
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.1.2012. 13:52

    Izgleda da je forum slabo aktivan. Šteta, baš u regiji i nema puno foruma koji se bave isključivo filmom.


    moshing

    Idi komentirat 2001: Odiseju u svemiru pa ćeš vidjeti kako će se brzo svi aktivirat Laughing
  • #18
    0 0

    postova:114
    mersault @ 25.1.2012. 14:59

    Ukrade mi rečenicu Osmijeh Prespora sam. Evo, klikam malo po beti dok mi nema šefa, i vidim puno lijepih stvarčica. Sve je novo, treba se naviknut'. Ne mogu donijet' neki konačan sud dok ne vidim final version, malo smetaju ove praznine. Ovako na brzinu, složila bih se sa sokolom u vezi ovog kalkulatora za ocjenjivanje, i nikak mi se ne sviđa ova konfuzija u arhivi filmova, malo ste preveli naslove, malo niste. Make up your mind. I da ne razočaramo veliku većinu željnu lekcija iz pravopisa: veli se 'preporučuje' a ne 'preporuča'.
    (Kak' bi re'ko fox89:) Cheers!


    niA


    A veli se i "u vezi s ovim kalkulatorom...", a ne "u vezi ovog kalkulatora..." -  https://savjetnik.ihjj.hr/savjet.php?id=244

    Znam da je off topic, al' užasno me iritira kad neko kome pravopisne i gramatičke greške nisu strane ispravlja nekog drugog. Evo i ja uđoh u tu skupinu, al' samo kako bih skrenuo pažnju na nešto. Ne znam čemu ove gramatičke masturbacije kad se svi prilično razumijemo, ako neko kaže "preporučam", makar to i bilo nepravilno, znam šta hoće da kaže, čak i sa @gestapo-vim "rekal" ili "uradil" izlazim na kraj (treba mi koji sekund više, ali učinak je isti).

    Što se on topic-a tiče, dojmovi su (za sad) pomiješani, uglavnom se slažem sa prethodnim komentarima, naročito po pitanju profilnih videa i citiranja (kao negativnosti), i uređenja kanala i pretraživanja (kao pozitivnosti).

  • #19
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.1.2012. 15:25

    Citiranje ćemo vratiti - očito, a profilni videi će zapravo funkcionirati na isti način, samo ćete ih morati ponovno dodati.

    Arhiva po engleskim nazivima - ok, iako ne vidim baš neku svrhu arhive uopće (osim za google), s obzirom da se bilo koji film može pronaći tražilicom.

    Problem sa sliderom za ocjene je što nisam pronašao normalan slider koji radi na tabletima, a ovaj kvazikalkulator je relativno jednostavan način za unos decimalnih ocjena.

  • #20
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.1.2012. 15:36

    Istina što kažeš za arhivu, al kad je već imate...

    Za profile video i citiranje palac gore Cool

  • #21
    0 0

    postova:711
    gordan @ 26.1.2012. 11:53

    @magare: e to je iscrpan izvještaj Laughing, nadmašio si čak i crnog sokola koji si je isto dao truda.

    Zahvaljujem svima koji daju komentare o beti. Što ne znači da sad trebate prestati :)

  • #22
    0 0

    postova:55
    ekran @ 26.1.2012. 16:32

    Kad želim dodati youtube video na stranicu profila kopiram onaj ID kod, ali mi to ne uspijeva. Stalno piše "Dohvaćanje je neuspješno". Uspio sam dodati samo jedan video i dalje ne ide. Može pomoć?

  • #23
    0 0

    postova:55
    ekran @ 26.1.2012. 16:39

    Evo, uspio.Osmijeh

  • #24
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.1.2012. 17:12
       
    - mogućnost pozadinske slike na profil stranici: HIGH FIVE!!! Laughing... bit će svega.


    senilno_magare

    Gle ovo nisam primijetio...dobar dodatak Cool
  • #25
    0 0

    postova:711
    gordan @ 26.1.2012. 17:26

    Kad želim dodati youtube video na stranicu profila kopiram onaj ID kod, ali mi to ne uspijeva. Stalno piše "Dohvaćanje je neuspješno". Uspio sam dodati samo jedan video i dalje ne ide. Može pomoć?

    Google ima dnevni limit zahtjeva na servis, a stari video dio ga nemilice troši. Nešto ću smisliti.

  • #26
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.1.2012. 17:42

    jel rade te pozadinske slike ili još nisu u funkciji...pokušavam stavit sliku al ništa se ne dešava...

  • #27
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.1.2012. 17:54
    evo baš sam komentirao American History X na beti i kliknem pošalji komentar pa mi izbaci nekakav error, probam još jednom kad opet isto...vratim se na ''staru'' verziju portala, nađem film i komentari su tu...i to oba dva Laughing...slobodno obrišeš jedan...
  • #28
    1 0

    postova:711
    gordan @ 26.1.2012. 18:07

    Pozadinske slike sad rade... Nešto sam štogljao po bazi, možda je zato bio problem s komentarom...

  • #29
    0 0

    postova:15
    moshing @ 26.1.2012. 20:04

    Nemojte zaboraviti napraviti "moje kanale" to je po meni najveci prioritet.

  • #30
    0 0

    postova:711
    gordan @ 26.1.2012. 20:09

    to sigurno nećemo zaboraviti

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala