Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ja, komentiram.....

1 2 3 4
  • #31
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:28

    jano hočeš još jednom gosp.Hitlera da ti ubacim, sad ti smeta, kad je trebalo ismijavati Vladu onda joj nije smetao, štoviše bio je poželjan!! ma nemoj što je miroljubiva!! napada crkvu, napada sve redom ko pit bull si!!

    franz

  • #32
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 4.2.2009. 22:29
    ljubomornoj jani_banani??? zašto ljubomornoj? pa ja sam sunce na prozorčiću! Cool
  • #33
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.2.2009. 22:30

    jano hočeš još jednom gosp.Hitlera da ti ubacim, sad ti smeta, kad je trebalo ismijavati Vladu onda joj nije smetao, štoviše bio je poželjan!! ma nemoj što je miroljubiva!! napada crkvu, napada sve redom ko pit bull si!!

    franz


    franz
    franz nemoj sad biti zločest nije Jana ništa loše mislila !
  • #34
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 4.2.2009. 22:30

    jano hočeš još jednom gosp.Hitlera da ti ubacim, sad ti smeta, kad je trebalo ismijavati Vladu onda joj nije smetao, štoviše bio je poželjan!! ma nemoj što je miroljubiva!! napada crkvu, napada sve redom ko pit bull si!!

    franz


    franz

    čuj franz daj se malo smiri - postaješ zbilja bezobrazan.
  • #35
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:30

    .. a da ti nisi jeka od flash gordona?

    franz

  • #36
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:31

    .. mogu ti ja citirati tvoje riječi nisam niš slagao, pa čemo vidit ko izmišlja!!

    franz

  • #37
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 4.2.2009. 22:33

    ok - otjerali ste me s foruma. zadovoljni?

    pardon - zadovoljan?

  • #38
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.2.2009. 22:35

    .. mogu ti ja citirati tvoje riječi nisam niš slagao, pa čemo vidit ko izmišlja!!

    franz


    franz
    franz ispričaj se !
  • #39
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:35

    .. ali sve pet jano, ja sam džentlman, pa evo ako si za prihvačam ruku prijateljstva ako se ne ljutiš, ali na napade neću ti ostati dužan samo da znaš, pogotovo jer nisi u pravu!

    franz

  • #40
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.2.2009. 22:36

    .. ali sve pet jano, ja sam džentlman, pa evo ako si za prihvačam ruku prijateljstva ako se ne ljutiš, ali na napade neću ti ostati dužan samo da znaš, pogotovo jer nisi u pravu!

    franz


    franz
    baš si srce Laughing
  • #41
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:38

    ok - otjerali ste me s foruma. zadovoljni?

    pardon - zadovoljan?


    jana_banana


    .. ne nisam zadovoljan s nikakovim odlaskom!! ok! to neželim!

    ipak da nema Vas svih bilo bi monotono!! i drago mi je iako se prepucavamo da vas vidim!!

    a i ti gorlock ne zahebavaj znaš! jesi mi frend ovdje na portalu i nismo se nikad pofajtali, ali nezafrkavaj ok!!!

    franz

  • #42
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.2.2009. 22:41


    .. ne nisam zadovoljan s nikakovim odlaskom!! ok! to neželim!

    ipak da nema Vas svih bilo bi monotono!! i drago mi je iako se prepucavamo da vas vidim!!

    a i ti gorlock ne zahebavaj znaš! jesi mi frend ovdje na portalu i nismo se nikad pofajtali, ali nezafrkavaj ok!!!

    franz


    franz
    Na zapovjed !
  • #43
    0 0

    postova:580
    arnol @ 4.2.2009. 22:47

     gorlock, franz vi pišete i odgovarate drugima iskreno i sa jednim logom, pošteno i korisno za svaki portal !

     Šteta skretati na bapske svađe na portalu sa toliko filmova, serija , emisija..... i mogućnošću komentiranja !

    Ova stranica je samo potvrdila da neki na žalost nemaju ni osnove opće kulture.

    Netko poštuje neke granice, netko ih niti nema. 

    Sve češće imamo dobre filmove na mojtv za razmjeniti iskustva i informacije, meni je to najbolje od svega.

    Da svi volimo iste glumce ili filmove to je nerealno za očekivati, i nepotrebno.

    Malo vas se javilo sa komentarom o komentiranju i slobodi različitog mišljenja.

    Neka stranica polako ode u zaborav, ionako nije pomogla da budemo bolji jedni prema drugima.

    Stvarno mi je žao.

    Pozdrav 

  • #44
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.2.2009. 22:48

     gorlock, franz vi pišete i odgovarate drugima iskreno i sa jednim logom, pošteno i korisno za svaki portal !

     Šteta skretati na bapske svađe na portalu sa toliko filmova, serija , emisija..... i mogućnošću komentiranja !

    Ova stranica je samo potvrdila da neki na žalost nemaju ni osnove opće kulture.

    Netko poštuje neke granice, netko ih niti nema. 

    Sve češće imamo dobre filmove na mojtv za razmjeniti iskustva i informacije, meni je to najbolje od svega.

    Da svi volimo iste glumce ili filmove to je nerealno za očekivati, i nepotrebno.

    Malo vas se javilo sa komentarom o komentiranju i slobodi različitog mišljenja.

    Neka stranica polako ode u zaborav, ionako nije pomogla da budemo bolji jedni prema drugima.

    Stvarno mi je žao.

    Pozdrav 


    Arnol
    Sad smo trio !Smile
  • #45
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.2.2009. 22:51

    .. Arnol je naš Anđel!!

     .. +pusa+

    von

    franz

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala