Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

sport-na-tv

1 2
  • #1
    0 0

    postova:31
    grei @ 21.8.2011. 13:49

    Zanima me po kojem ključu se odabiru događaji koji se prikazuju u ruborici "sport-na-tv".
    Primjećujem da nema tenisa, finale Cinicinaty  ATP1000.

    Hvala! 

  • #2
    0 0

    postova:54
    zvone @ 22.8.2011. 19:53
    Ustvari nema nikakvog ključa. Možda da je malo bolji feedback mogao bi procijeniti što više zanima ljude, što ne, ovako se sve svodi na osjećaj. Inače sama finala teniskih turnira padaju uglavnom u nedjelju kad je gomila sportskih događaja, osobito nogometa koji je ipak sport broj 1 kod nas, pa u toj konkurenciji tenis često ostane (vjerojatno i neopravdano ali j**i ga, takav je život ;) ) u zapećku.
  • #3
    0 0

    postova:31
    grei @ 23.8.2011. 19:28

    OK,
    dakle to se ne radi 'programski' već 'urednik' odabire događaje?
    U tom slučaju jasno je zašto su neki događaji uključeni/isključeni.

    Možda da se uvede opcija da korisnik odabire koji događaji su mu zamljivi (kao što postoji kod odabira kanala).

    Odabir po sportu, nacionalnoj ligi, klubu... :)

    Eto, prijedlog, pa makar bio neostvaren.

    Hvala. 

  • #4
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.8.2011. 20:59

    OK,
    dakle to se ne radi 'programski' već 'urednik' odabire događaje?
    U tom slučaju jasno je zašto su neki događaji uključeni/isključeni.

    Možda da se uvede opcija da korisnik odabire koji događaji su mu zamljivi (kao što postoji kod odabira kanala).

    Odabir po sportu, nacionalnoj ligi, klubu... :)

    Eto, prijedlog, pa makar bio neostvaren.

    Hvala. 


    Grei

    Problem je u tome što su sportske televizije lijene, i ne daju nikakve opise događaja (osim espn-a), a to se posebno odnosi na Sportklub i Arenusport. Tako da možeš ti birati što ti je zanimljivo, ali opisa za te emisije nema :), osim ako ih Zvone ne napiše i izdvoji.

    Najsmješniji mi je primjer Sportkluba, koji nama šalje tv raspored, i onda preko naše skripte za webmastere prikazuje taj program na svom sajtu - s time da su se potrudili maknuti link na mojtv.hr iz skripte :).

    A sad baš da mi idemo opisivati sve njihove događaje - ne pada nam na pamet, a i financijski je neisplativo. To je njihov posao. Možda ga jednom u budućnosti počnu odrađivati kako treba.

  • #5
    0 0

    postova:54
    zvone @ 24.8.2011. 13:58
    Pa imamo forum, volio bih da se prodiskutira, komentira, pa ako se razvije o nekom dogadjaju jaca diskusija, normalno da cemo vise o njemu i pisati. Evo, blizi nam se i EP u kosarci, pocele su brojne nogometne lige, US Open je pred vratima, za koga potpisuje Joe, koga ce Dinamo izvuci i kako ce proci u Ligi Prvaka, sve su to vazna i sudbonosna pitanja a ne tricarije jel' pao Gadafi i hoce li nas neki komet uistinu pogoditi ili promasiti  Wink
  • #6
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 24.8.2011. 15:50
    ... za koga potpisuje Joe, koga ce Dinamo izvuci i kako ce proci u Ligi Prvaka, sve su to vazna i sudbonosna pitanja...
    zvone

    Da Dinamo izvuče i 11 jednonogih gusara, proć će na isti način kao i dosad. Umjesto da idu na gostujuće utakmice, jeftinije bi im bilo da ta 3 boda poštom pošalju na koju god već adresu.
  • #7
    0 0

    postova:11
    bojus @ 24.8.2011. 18:14

    Da Dinamo izvuče i 11 jednonogih gusara, proć će na isti način kao i dosad. Umjesto da idu na gostujuće utakmice, jeftinije bi im bilo da ta 3 boda poštom pošalju na koju god već adresu.
    HypnoToad

    .Ne bi ja baš tako rezimirao trenutačnu situaciju:

    "uspio je napunit Maksimir bez BBB, ušal u ligu prvaka, hrpetina milijuna eura zagarantirani i u slučaju najgoreg ishoda(0 pobjeda- 6 poraza) Zdravko, Zdravko i opet Zdravko."Smile

  • #8
    0 0

    postova:54
    zvone @ 24.8.2011. 18:41

    Da Dinamo izvuče i 11 jednonogih gusara, proć će na isti način kao i dosad. Umjesto da idu na gostujuće utakmice, jeftinije bi im bilo da ta 3 boda poštom pošalju na koju god već adresu.
    HypnoToad

    Imas ti i neke brojke koje potkrepljuju ovo sto si napisao ili samo lupas bez veze?
  • #9
    0 0

    postova:31
    grei @ 8.11.2011. 10:37

    Na kojem programu je Turska - Hrvatska? (nogomet, Euro2012)

    Trebala bi biti petak u 20, ne mogu naći na rasporedu  !?

  • #10
    0 0

    postova:711
    gordan @ 8.11.2011. 12:03
    HTV još nigdje ne navodi da prenose utakmicu, ni na stranicama, ni u programu koji su nam poslali. Ne znam jel se radi samo o lijenosti, ili je rupa u proračunu.
  • #11
    0 0

    postova:54
    zvone @ 8.11.2011. 13:38

    Prijenos nije upitan ali navodno postoje određena natezanja sa turskom TV oko satnice. Oni bi, opet navodno, željeli određene pomake pa dok se to ne potvrdi, ne izlaze sa točnom satnicom.

    Arenasport 3 Srbija ima na svom rasporedu direktan prijenos u 20h05. 

  • #12
    0 0

    postova:31
    grei @ 8.11.2011. 21:41
    Danas na Dnevniku-sport tip najavio prijenos HRT2 u 20
  • #13
    0 0

    postova:54
    zvone @ 8.11.2011. 23:40

    Evo potvrdio je i gazda

    - Mogu Vam potvrditi da smo osigurali prijenos susreta iz Istanbula, dogovorili smo sve uvjete – potvrdio nam je Bruno Kovačević na kraju sigurno iscrpljujućih pregovora.

  • #14
    0 0

    postova:711
    gordan @ 9.11.2011. 0:49
    Jep, pojavilo se i na tv programu, petak - 19:55 Turska - Hrvatska
  • #15
    0 0

    postova:2
    alexanderwerner @ 10.11.2011. 16:29

    molim vas da ispravite tekst najave koju ste očito kopirali sa nekog srpskog portala 'Biljar postaje sve popularniji i gledaniji spor'

    jer tu je rijec o SNOOKERU  i kad prepisujete onda uključite lektore za hrvatski jezik jer je ovo šlampavo obavljen posao.hvala

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala