Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dinamo ZG-liga prvaka kada?

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 12.6.2011. 11:55

    Dinamo je u nasoj ligi jaki  jer je 60 % utakmica namijesteno,a ostalih 40 % nemaju ni za racune a pogotovo za neke jace igrace!

    Nisam navijac dinama i cro lige to  je sranje a ne nogomet ,dinamo nikada nece slaviti ili postici neke pozitivne uspijehe u ligi prvaka,on za takvo nesto nema kvalitetnu ekipu (mozda pojedinac),treneri se mijenjaju svako malo,a i tu je Mamic!

  • #32
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 12.6.2011. 12:37

    Dinamo je u nasoj ligi jaki  jer je 60 % utakmica namijesteno,a ostalih 40 % nemaju ni za racune a pogotovo za neke jace igrace!

    gestapo

    preveliku lovu mamić okreće na dinamu da bi mu se isplatilo namještat utakmice, a i s igračkim kadrom kojeg dinamo ima za razliku od ostatka lige, to nije ni potrebno, možda je prije bilo, ali zadnjih par godina to nema smisla, čemu riskirati???
  • #33
    0 0

    postova:54
    zvone @ 13.6.2011. 0:00

    Dinamo je u nasoj ligi jaki  jer je 60 % utakmica namijesteno,a ostalih 40 % nemaju ni za racune a pogotovo za neke jace igrace!


    Kakve sve gluposti čovjek neće pročitati..   Laughing
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala