Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Ja sam opet tu ili Kako se razbahatila Mirna Berend
Nekoliko TV kolumni bilo je dovoljno da "televizijska povratnica" krene u pljuvačku misiju

"Ja sam opet tu" ili Kako se razbahatila Mirna Berend

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    nitica @ 29.8.2009. 1:55

    jep, istina. i meni je mrsko kad neko non stop pljuje po drugima. grozno. mislim za nju ne za te koje pljuje ipak to više govori o njoj.

  • #2
    0 0

    postova:70
    mocca @ 29.8.2009. 9:11

    "Live and let live" moj je moto,... ali (jadna) Mirna mi tako ide na zivce. Toliko da mi je ovo drugi post o njoj!

  • #3
    0 0

    postova:4
    klosar @ 29.8.2009. 11:46
    ma hvataju nju valunzi,a to kod žena u njenoj dobi zna bit jako frustrirajuće
  • #4
    0 0

    postova:42
    abaris28 @ 29.8.2009. 14:00
    ma mali joj ne daje dovoljno
  • #5
    0 0

    postova:2
    wjeshtica @ 2.9.2009. 20:51
    Čitam i ne vjerujem....Koliko malo ljudi zaista poznaje Mirnu.... Ja sam je upoznala privatno,ne vezano za tv,za estradu. Mirna je jedna divna osoba,komunikativna,jednostavna,iskrena,predivna!!! Ako osuđujete to što ona ima hrabrosti reči javno i na glas ono što misli o nekim osobama,onda ste doista jadni!!!! MIRNA NE DAJ SE!!! Ima nas koji smo uz tebe i podržavamo te!!!! Predivna si!
  • #6
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 4.9.2009. 14:44
    Iskreno, ne pratim baš ta njezina "pljuvanja", kako ste vi to rekli, pa i ne znam baš kako bi se postavila. Ali opet je točno da ima hrabrost reći na tv-u ono što možda drugi nemaju... A ne znam, pogledat ću, pa ću možda imat bolji stav o tome....
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.9.2009. 15:28

    Čitam ovaj priglupi članak i mislim si: "Sve stoji osim što bi umjesto PIŠE trebalo pisati ISPUŠTA VJETROVE NA POGREŠAN OTVOR!

    E, moj Dario Petruševski ili kako se već zoveš! Ti si opet tu...   Cry

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala