Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Filmska kritika: Pobješnjeli Max: Divlja cesta
Autentična simfonija razaranja

Filmska kritika: Pobješnjeli Max: Divlja cesta

1
  • #1
    8 8

    postova:2527
    bearfoot @ 25.5.2015. 16:10

    """"""o filmu lucidno razloženom između vrhova jednostavne ideje i kompleksne izvedbe, s kaskadama asocijacija, značenja i karakternog razvoja koje se između njih suptilno spuštaju u dubine zadovoljstva bez da vas na silu guraju i govore vam gdje se ono nalazi i kako izgleda""""?!?!?!???????????????

    ma idite u tri pm s ovakvim preseravanjima, a budući dalje nisam ni čitao, pretpostavljam da je ovo vrh brijega govana uz naravno pokojeg "drkadžiju" kojeg sam zamijetio u letimičnom pregledu teksta...ove naoko nonšalantne, opuštene, kao "riječi mi samo teku" napisane uberrecenzije filmova u zadnje vrijeme nisam želio komentirati razmišljajući možda ipka ja nisam na tom nivou razumijevanja pisane riječi i poruke koju one nose, ali ovo verbalno izdrkavanje na, pazi ovo-akcijskom blockbusteru-?????  osvrtom u kojem smisao gubi smisao, a riječ postaje kurva nad kojom se samozadovoljavaju kvazi intelektualci stvarno je odvratno, odvratno do boli....previše je previše...

  • #2
    3 3

    postova:1
    andol permetar @ 25.5.2015. 22:57

    film je žešće sranje i žao mi što nisam izašao iz kina na pola. Nikad gore bačeni novci za kino. 
    eto ti recenzija filozofe 

  • #3
    1 1

    postova:258
    alexije @ 26.5.2015. 0:24

    film je žešće sranje i žao mi što nisam izašao iz kina na pola. Nikad gore bačeni novci za kino. 
    eto ti recenzija filozofe

    klik

  • #4
    2 1

    postova:220
    gor @ 26.5.2015. 10:19

    Izvrstan film. Šarenilo za zabavu. Od tog filma ništa drugo nisam ni očekivao, a ovo očekivanje je ispunjeno u potpunosti. 

  • #5
    2 1

    postova:161
    ed_hunter @ 26.5.2015. 13:16

    Mislim da je ovaj film pobjeda kreativne slobode i old-school vrijednosti. U filmu krcatom specijalnim efektima, samo 10% otpada na CGI. Za film koji je imao budžet od oko 150 mil. dolaresa zbilja djeluje kako je iskorišten svaki cent. Redatelj od 70 godina je pokazao mlađima od sebe kako se radi intenzivan akcijski film bez osciliranja u tempu

  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 27.5.2015. 10:32
    interesantna je ova izjava o pobjedi kreativne slobode...teško mi je vjerovati da ću vidjeti nešto kreativno novo pa niti old school....
     
     
    no dobro, izgleda da old school ipak bude
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala