Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Prema očekivanjima: „Birdmanu“ Oscar za najbolji film
Najbolji glumci su Eddie Redmayne, Julianne Moore, Patricia Arquette i J.K. Simmons

Prema očekivanjima: „Birdmanu“ Oscar najbolji film

1
  • #1
    2 1

    postova:242
    smarkovi @ 23.2.2015. 8:34
    Po meni nijedan film nije za Oscara a Birdman najmanje. No vrijeme ce pokazati svoje.
  • #2
    2 1

    postova:560
    crnisokol @ 23.2.2015. 10:11

    Daj onda napiši koji je bio najbolji po tvom mišljenju u prošloj godini.

  • #3
    0 3

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2015. 10:40

    slazem se sa smarkovim,a 2014 ? uhh,najboljih koliko hoces,dallas buyers club,The Wolf of Wall Street,12 Years a Slave,Blue Jasmine..
    ja se ne mogu odluciti izmedu dallasa i wolf-a

  • #4
    1 2

    postova:69
    magdalenamarija @ 23.2.2015. 13:15

    S obzirom na to koji su filmovi bili nominirani još je Birdman i super izbor. Mislim da dosadnije filmove u životu nisam gledala... Baš svi su neki usporeni, ne pretjerano zanimljive radnje, dijalozi za ubit se, gluma nezanimljiva... Možda sam malo prekritična, ali baš su me razočarali.

    Moj favorit bio je Grand Budapest Hotel, al je bilo jasno k'o dan da nema šanse dobit Oscara... Whiplash mi je isto bio dobar, bar je bio zanimljiv. Birdman također. Ostalo praktički negledljivo.

  • #5
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.2.2015. 14:12

    slazem se sa smarkovim,a 2014 ? uhh,najboljih koliko hoces,dallas buyers club,The Wolf of Wall Street,12 Years a Slave,Blue Jasmine..


    Blue Jasmine je tek prosječan film, izuzev odlične Cate Blanchett. The Wolf of Wall Street je prilično zabavan s odličnim glumcima, iako po pitanju priče/radnje možda i najslabije što sam gledao od Scorsesea. 

    Od prošlogodišnjih filmova još uvijek nisam skoro ništa pogledao tak da ne mogu reći kakva je godina bila.

  • #6
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2015. 22:47

    Iñárritu je ovdje pao,daleko je to od jednog babela,makar se i tamo na trenutke gubio,gdje koja kvazi mudrost,nejasnost,iritantno bubnjanje(soundtrack) tijekom cijelog filma,sigurno nije nesto sto ce se podvuci pod kozu,izazvati osjecaje ili sto je vrhunac svake unjetnosti,ponukati covjeka da se identificira,prepozna,ogleda se u djelu..

  • #7
    0 3

    postova:258
    alexije @ 24.2.2015. 16:48

    the imitation game najbolji bez konkurencije. unbroken, foxcatcher i selma ok, a most violent year gledljiv.

    GBH, TTOE, birdman, inherent vice, mr turner, maleficient, into the woods, whisplash, still alice, american sniper i boyhood talog.

  • #8
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 24.2.2015. 21:02

    o dodjeli Oscara se uvijek ima što raspravljati, no na kraju krajeva, Oscari se prate da se vidi tko će dobiti zlatni kipiće, a ne tko će ih zaslužuti :P

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala