Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Eastwoodov „Snajperist“ zaradio rekordnih 90 milijuna prvi vikend u SAD-u
Biografska ratna drama nominirana je za 6 Oskara, a ostvarila je najbolji start nekog filma Clinta Eastwooda

Eastwoodov „Snajperist“ zaradio rekordnih 90 milijuna prvi vikend u SA

1
  • #1
    0 3

    postova:50
    dragmio @ 21.1.2015. 22:14

    Film je vjerojatno propagandno smeće, ali Eastwood ima 84 godine, a film mu ima rekordno otvaranje. To ne bu niko tak skoro dostigel. Kapa dole.

  • #2
    3 0

    postova:1130
    mario @ 21.1.2015. 22:44

    Nisam još gledao film ali mi je na must see listi. Vjerujem da će film imati onu 'MURICA notu ali mislim da nije mogao ispasti drugačije. Ipak je to biografski film koji prikazuje život ultrapatriota iz  post-9/11 vremena.

  • #3
    0 3

    postova:17
    asimo @ 22.1.2015. 1:12

    Naravno da je film mogao biti drukčiji, samo ga onda ne bi režirao olinjali republikanac koji priča sa stolicama. https://www.youtube.com/v/933hKyKNPFQ

  • #4
    1 1

    postova:22
    malena1983 @ 17.2.2015. 23:11
    Po meni najbolja Cooperova uloga, nadam se da će dobiti Oscara.Film je težak, kao i tema, ne slažem se da je propagandno smeće, jer opisuje život jednog vojnika koji je bio snajperist, utjecaj na njegovu obitelj. Svaka preporuka 10/10.
  • #5
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 22.2.2015. 11:02
    Zaista su ukusi različiti.Meni je osobno film jedan od lošijih Clintonovih
  • #6
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 25.2.2015. 14:47

    film je dobar,fucka mi se za propagandu,treba ga pogledati,zar moze film o snajperistima biti los ?
    klasik sigurno nece postati..

  • #7
    0 1

    postova:258
    alexije @ 25.2.2015. 16:52

    riječ je o američkom junaku zato je narod pohrlio u kina. zadnje dvije, tri minute filma potvrđuju moju teoriju. uobičajren promašaj c. eastwooda, čak je i knjiga bolja. 3/10.

  • #8
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 26.2.2015. 12:47

    ne razumijem zašto si mijenjao nick a retoriku, karamkerovsku ,si ostavio...?? nabi si svoju "teoriju " đe sunce ne sija...jebala te "tvoja" "teorija"...ne znam koji kurac ti, načitani teoretičaru koji čak i knjige čitaš, gubiš vrijeme ovdje, jer tvoje učene  i argumentirane, ne samo empirijski potkovane komentare, puk s ovog portala ne razumije, ovdje je iq ispodprosječan...kako ti, vrsni analitičaru i močni opažaču finesa i detalja i još k tome poznavatelju zamki svakog uratka filmske umjetnosti, to već nisi shvatio...otkrivanje univerzalnih istina, koje su inače rezervirane za vas odabrane, neće pomoći ovom portalu da se uzdigne do tvog nivoa...što prije prihvatiš bližnje svoje kao sebi ravne, prije ćeš razmaknuti maglu koja ti je obavila mozak i ugledati sunce....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala