Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
'Kako sam upoznao vašu majku' – finale koje je potreslo cijeli svijet!
Od posljednje epizode prošlo je skoro tjedan dana, ali strasti oko nje još se nisu smirile

'Kako sam upoznao vašu majku' – finale koje je potreslo cijeli

1
  • #1
    3 4

    postova:204
    iwax @ 5.4.2014. 14:35
    9 sjajnih godina.Ovo po meni kraj kao prica nije los,ali kao fan je.Ovo ce uci u kategoriju najgorih zavrsetaka.Budimo realni Seinfeldov je gori.
  • #2
    1 1

    postova:8
    roger @ 7.4.2014. 13:18

    Koji nenadani i nevjerovatni obrat u završnoj eipizodi !

    *** SPOILER ALERT ***

    Tvorci serije napokon otkrivaju famoznu mamu Tedove djece.  Sve oči uprte su u dugogodišnjeg i vjernog frendača - Barneya !

    Šok i nevjerica za sve gledatelje koji su se hrabro okladili da je mama u njihovoj prekrasnoj vezi ni manje ni više nego slinavi šonjo - Ted.

  • #3
    2 0

    postova:228
    atlantiday @ 25.4.2014. 17:21

    Što se tiče NAJgorih završetaka, po meni je ona iz Chuck-a. Užas.

    U zadnje dvije epizode Mame najviše mi je smetalo što je sve zbrzano. Jedno dugogodišnje poglavlje pokušalo se ugurati u niti sat vremena, pa nije bilo uobičajene doze humora, scene su se samo izmjenjivale kako bi se pokazalo da život ide dalje i da se ljudi mijenjaju odrastajući. Sam kraj - što reći, Ted na kraju dobije sve što je poželjeti mogao, meni je ispalo simpa, premda se iz gore navedenih razloga uopće nisam uspjela uživjeti u radnju serije. Šteta.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala