Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
KINOTV na Iskon.TV-u
Kablovski filmski kanal KINOTV se od kraja studenog može naći i na Iskon.TV platformi

KINOTV na Iskon.TV-u

1
  • #1
    0 8

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2013. 19:25

    Kino Tv nije ništa bolji, niti lošiji od primjerice TV1000 ili Cinestar Tv-a, Fox moviesa... 

    Ne bi nikada uzeo dodatni paket programa samo zbog KINO TV-a

    Moj poredak filmskih kanala:

    01. HBO

    02. HBO COMEDY

    03. CINESTAR PREMIERE

    04. CINESTAR PREMIERE 2

    05. CINESTAR TV

    06. CINESTAR ACTION & THRILER

    07. CINEMAX

    08. CINEMAX 2

    09. TV 1000

    10. FOX MOVIES

    11. KINO TV

    12. FOX

    13. AXN

    14. SCI FI CHANNEL

    15. UNIVERSAL CHANNEL - UBIJAJU REKLAMAMA

    Klasik tv je izvan konkurencije, meni osobno takav kanal niti ne treba, BBC je ok ali nije klasični filmski, MGM je isto što TCM....

    OYO nisam gledao

  • #2
    3 1

    postova:1
    marlas @ 20.12.2013. 15:24

    ja ne znam gleda li gorlock isti program kao i ja, ali kinotv je pravo osvježenje što se tiče filmskih programa. kad je bio rođendan woody allena, emitirali su cak 2 njegova filma, u više navrata sam na programu vidjela filmove Roberta Rodrigueza, sutra se veselim pogledati Sedam psihopata, stvarno za svaku pohvalu.

    onaj cinestar je dosadan do zla boga, ja u životu nisam upalila taj program i odlučila ga ostavit i pogledat film. HBO je preskup, dok je cijena kino tva za 5kn mjesečno stvarno ok. pogotovo jer ga se može uzeti zasebno, a ne da moram proširivati cijeli paket za 50 kn

  • #3
    0 4

    postova:2916
    gorlock @ 20.12.2013. 15:29

    Da gledamo isti KINO TV.

    HBO pa i Cinemax, te svakako CINESTAR PREMIERE je apsolutno klasa iznad KINO TV-a.

    Cinestar, Cinestar action & thriler, TV 1000 i KINO TV su po meni u istom rangu, no po meni KINO TV još uvijek nema dovoljno kvalitetne filmove.

     A ta pogodnost od 5 kn mjesečno naravno nije dostupna svima, jer ISKON to ne nudi u tzv. bijeloj zoni.

  • #4
    3 2

    postova:1
    miloshe @ 21.12.2013. 17:53

    s obzirom na to da košta simboličnih 5kn, ja sam super zadovoljan, jer su filmovi stvarno odlični. ako se ne varam, to su filmovi discoveryja, i važno je imati raznolikost na televiziji, a ne 52 cinestarova programa sa samo filmovima blitz produkcijske kuće. monopol nikad nije dobra stvar! 

    ne znam o čemu to ovisi, ali za sad su mi puno zanimljiviji filmovi discoveryja :)

  • #5
    2 1

    postova:1
    sara19901990 @ 22.12.2013. 20:33

    ma da, i ja se slažem sa @miloshe. Dakle, ja sam trenutno na promo akciji kino tv-a, ali stvarno ne vidim razlog zašto ga ne bi produžila. Naime, za mizernih 5 kuna dobim super filmove, što je u uspredbi s posudbom samo jednog filma za 10kn neusporedivo povoljnije. a što  se tiče cinestar programa, smatram da je malo precijenjen, te bi se obzirom na hvalospjeve trebali vrtiti ipak malo kvalitetniji filmovi. 

  • #6
    1 1

    postova:1
    ivan1988 @ 22.12.2013. 20:43

    Što ste se raspričali... :)

    Apsolutno je istina da za 5 kn / mj se kino tv i više nego isplati. Mislim da je to svakome vrlo jasno čim pogleda program filmova koji se na njemu nude. Tako da, nema se tu što raspravljati i  nema potrebe za nekom diskusijom jer je stvar jasna. 

  • #7
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2013. 15:17

    Dakle ovako što se tiče Kino TV-a, bolje da ga ima i da ih je još više ovakve tematike, a koliko se kome sviđa je očito stvar ukusa. Nadam se da će biti što bolji s vremenom.

    E sad, zahvaljujući vama koji ste komentirali dao sam si truda i usporedio različite TV platforme koje nude KINO TV u svojoj ponudi.

    Najpovoljniji su EVO TV jer ih nude u svojim buketima, pa tako primjerice "buket film i djeca" koji nudi osim KINO TV-a još 13 kanala košta 45 kn. Ako to podijelimo sa brojem kanala dobit ćemo iznos od 3,21 kn po kanalu ( sa pdvom).

    Međutim ako je taj buket u odabiru od moja 3 buketa čiji je ukupan iznos 69,99 kn a sva tri nude otprilike 30-tak kanala (ovisno koje odaberete) tada je prosječna cijena kanala 2,30 - 2,50 kn.

    U svakom slučaju bilo koji osnovni paket bilo kojeg operatera platit ćete u prosjeku 1-2 kn po kanalu (ne računajući nacionalne kanale koji su sastavni dio svakog osnovnog paketa), međutim niti kod jednog operatera KINO TV nije u osnovnom paketu.

    Stoga cijena od 4,99 kn za KINO Tv, nije baš najpovoljnija niti bih se ja samo zbog KINO TV-a odlučio uzeti dodatni paket (kao što već rekoh).

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala