Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Carla napustila show Hrvatska traži zvijezdu
Carla Belovari ispala je iz natjecanja, a pobjedi se još mogu nadati Zoran, Matej, Barbara i Bojan

Video: Carla napustila show "Hrvatska traži zvijezdu"

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 30.5.2009. 13:42

    rrrrrrrrrrrrrealno je da ako netko kao Carrrrrrla koja se prrrrrošli tjedan isprrrrrričava na rrrračun grrrrla - brrrrronhitisa, ovaj tjedan čudesno grrrrrrlato pjeva.

    Po tome je trebala još prrrrrošli tjedan ispasti, i publika je to prrepoznala pa je sad kažnjena.  

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.5.2009. 14:07

    Za njom bi baš srce ne puca kaj je ispala. Glas je dobar, to moram priznati, ali je iznadprosječno odbojna. Innocent

    Puno veća šteta je za malu Ušaljicu i naravno Nikolinu! Već od Ušaljice je show krenuo vidno nizbrdo, ukazujući (nesmotrnim izjavama žirija) na realnu mogućnost da je cijela stvar namještaljka! Cry

    A Vanna je valjda pjevala na play back da se ne osramoti kak klinci pjevaju bolje od nje LaughingLaughingLaughing!

  • #3
    0 0

    postova:2
    vjeshtica @ 30.5.2009. 18:27

    Čujte, šta je zbilja cijela stvar namještena? Hmmmm... sumnjam. Pa ipak se nalazimo u zemlji u kojoj drmaju cajke, a tupson puni stadione, paaa...

    Samo da nam ova dječica nastave pjevat! Ajme, jel još netko tako lud za malom Nikolinom, ili sam ja jedina?Wink

    Uf, sad vidim da je se spominje! A nemojte biti oštri prema Carliti, pa kikica se boji reflektora, svega... nisu to profesionalci.  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala