Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Snima se reboot The Naked Guna
Kultnog detektiva Franka Drebina kojeg je izvorno utjelovio Leslie Nielsen tumačiti će Ed Helms

Snima se reboot "The Naked Guna"

1
  • #1
    2 0

    postova:371
    cala @ 13.12.2013. 16:56

    goli pištolj mi je zasigurno jedna od najdražih komedija pa i filmova,pokojni Leslie Nielsen bio je sinonim za komedije tj. parodije,a Ed Helms...pa neću sad reći da će to biti loše,naravno da će biti teško zamijeniti Nielsena jer je on imao ono nešto što ga je činilo kao stvorenog za ovakve uloge,ali mislim da će Ed imati ne baš lagan posao...sve u svemu ako redatelj ne za***e stvar,Ed bi mogao poslužiti svrsi

  • #2
    4 0

    postova:67
    shogun @ 13.12.2013. 20:54

    Kako nemaju srama..

  • #3
    3 0

    postova:24
    john_debakl @ 13.12.2013. 22:01

    ovo je nedopustivo

  • #4
    3 1

    postova:200
    mary89 @ 13.12.2013. 22:19
    E ovo mi je stvarno pokvarilo dan...
  • #5
    3 0

    postova:13
    zolee009 @ 15.12.2013. 0:36

    nevidim poantu, legendarnog gospodina Lesliea Nielseana neće nitko nikada zamjeniti/nadmašiti ili bilo što...

  • #6
    1 1

    postova:256
    manuel robbery @ 15.12.2013. 15:49

    Uvreda za najveceg komicara ikada pokojnog Lesliea Nielsena i za sve postovaoce ovog vrhusnkog filmskog ostvarnja.

    Ja ovaj Hollywoodski kvazi trash necu gledati.

  • #7
    3 2

    postova:371
    cala @ 15.12.2013. 22:32

    a jeste ograničeni,Leslie Nielsen je umro i to znači da je komedija umrla skupa s njim???

    ja ću prvi reći da je on jedan od najboljih glumaca kada su parodije u pitanju,ali me zaista ne čudi što se hollywood odlučio snimiti još jedan nastavak jer je ovdje riječ o parodiji a ne o nekom epskom filmu,a parodije su zasigurno lakše štivo za snimat,mislim da filmu treba pružiti šansu pa nakon što izađe ocjeniti a ne odmah osuđivati,kada pogledate za koje su sve filmove izbacili reboote onda se ne treba čuditi ovome,a uostalom ako i film ne bude uspješan samo će potvrditi veličinu i genijalnost Leslie Nielsena

  • #8
    3 1

    postova:197
    silkycoco @ 16.12.2013. 8:58

    Vjerujem da nitko ne misli da su komedije umrle zajedno s genijalnim Lesliejem Nielsenom, ali reboot nekih ovakvih klasika većini smeta. Kao uostalom i većina reboota stvarno legendarnih filmova koji ionako više-manje ispadnu loše.

    Ja uvijek kažem da treba dati šansu i vidjeti, ali ovako nešto ispada samo radi dobre zarade i život na nekoj staroj slavi... (da, da, svi filmovi se snimaju radi profita, but you know what I mean)

  • #9
    2 1

    postova:256
    manuel robbery @ 17.12.2013. 0:08

    @silkycoco objasnio

    Nikakva ogranicenost, komedija nije umrla sa Lesliem umro je njen dobri duh ali jedan ovakav film ne treba dirati, osim toga radi se o filmu koji ima 3 dijela sto je i vise nego dosta.

    Hoce ljudi da zarade malo na staroj provjerenoj formuli a nema se ideja.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala