Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Norveški violinist pomeo Eurosong, Lijepa Tena osamnaesta
Pobjedu je neobjašnjivo odnijela pjesma "Fairytale", a mi smo dobili ostatke

Video: Norveški violinist pomeo Eurosong

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    abaris28 @ 17.5.2009. 9:30

    hahhaahhahahahahhahahaha hilerijus!!!

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 17.5.2009. 13:12

    Meni bi to bio jako dobar nastup da nije njegovog blesavog smiješka dok pjeva "I've lost my mind" ili "I'm cursed". Osobno pjesma od Islanda mi je bila puno bolja, ali joj je nastup bio tak-tak..

     E da! I ne vidim šta je neobjašnjivo u toj pobjedi Norveške kad su ljudi stalno govorili za njega da je favorit. 

  • #3
    0 0

    postova:1
    tpol @ 17.5.2009. 14:23
    pa neznam šta fali toj pjesmici? mlad veseo dečko s veselom pjesmicom. mislim ionako su sve te pjesme za eurosong daleko od neke kvalitete i možda dugotrajnosti. mislim da je zaslužio pobjedu na ovakvom 'festivalu'. a naša pjesma mislim :S ..... no comment
  • #4
    0 0

    postova:144
    imba @ 25.5.2009. 1:35

     ma dobra je pjesma, fina pamtljiva melodija, a i lijepo dečko pjeva.

      ne volim uopće eurosong tako da nisam baš gledao ostale kandidate, ali koliko mi se čini da ova stvar čak ima potencijala biti pravi hit što nikad ne bih mogao reći inače za te jadne pobjednike eurosonga. 

  • #5
    0 0

    postova:2
    drewbinsky @ 23.6.2023. 10:58

    I appreciate you providing this really informative video blossom word game

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala