Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Batman i Superman na filmu 2015.!
Warner Bros. i redatelj Zack Snyder službeno su objavili kako film o ovim superjunacima kreće u produkciju sljedeće ljeto

Batman i Superman na filmu 2015.!

1
  • #1
    0 2

    postova:242
    rosinante @ 21.7.2013. 14:28

    za desetak godina klinci nam neće imati pojma kakav je koji superjunak..svi će se stopiti u jedan..

    ne znam kamo ovo ide..ali mi se ne sviđa..

  • #2
    0 2

    postova:256
    karter @ 21.7.2013. 16:30

    Ovo baš ne sluti na dobro. Vidjeli smo kako samostalan Goyerov scenarij izgleda u Man of steel, koji nije toliko loš međutim miljama od dark knight trilogije. Tako da ovo bez Nolana, bez Balea u ulozi BAtmana je jednostavno smješno i ne vidim kako bi to moglo dobro ispasti. Vrhunac apsurda za par godina bi bila neka bitka između avengersa i justice league, e to bi bilo za vidjeti. Mislim da će za par godina doći do takvog zasićenja sa ovim superherojima da se narednih dvadeset godina neće snimiti filma o njima, bilo da se radi o marvelovim ili DC-jevim.

  • #3
    0 1

    postova:1962
    aya @ 21.7.2013. 22:18

    Ne znam za druge, ali ja se u ovim Batmanima, Supermanima, Ironmanima, Spidermanima, X-manima i inim "manima"  1, 2, 3, 4 ....  više uopće ne snalazim! Cool

  • #4
    0 1

    postova:9
    nikic879 @ 22.7.2013. 18:01

    malo glupo da idu batman i suparman

  • #5
    0 0

    postova:416
    taurus @ 29.7.2013. 20:08

    Ne treba odbacivati i kritikovati nešto što još nije snimljeno,ja vjerujem da ovo može biti sjajan film uz pravi scenarij naravno.Lično mi se sviđa pravac u kojem su otišli sa Man of Steel,definitivno nije savršen film ali smatram da je dobra osnova sa koje prošireni DC Universum može samo napredovati a pravi korak je ovaj Batman/Superman crossover prije Justice League.Ključno će biti,pored scenarija,i odabrati pravog glumca za Batmana sada kada znamo da to neće biti Bale.Radujem se unaprijed ovom filmu,imaju dovoljno materijala i u grafičkim novelama da osmisle pravu priču a to je nešto sa čime Nolan (koji će nadgledati projekat kao producent) ima iskustva s obzirom da je neke elemente Dark Knight trilogije crpio upravo iz nekih od najbolje napisanih  Batman stripova tipa Batman Year One,The Killing Joke ili Knightfall.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala