Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kći Charlieja Harpera je gay
Umjesto Angusa T. Jonesa ekipi serije će se pridružiti ženska glumica, no još nije poznato tko će to biti

Kći Charlieja Harpera je gay

1
  • #1
    2 13

    postova:129
    nena kereš @ 10.7.2013. 16:04

    Bezveze, više stvarno ništa ne možeš pogledati bez tih bolesnika kao da nih ima ne znam koliko, a zapravo ih je svega4-5% svjetske populacije!

    Pratila sam seriju i eto sad mi i to propade!

  • #2
    10 2

    postova:72
    lizistrata @ 10.7.2013. 17:26

    Drži svoje zadrte komentare za sebe, jer koliko god uživala u dijeljenju takvih izjava sa svojim društvom ovo je ipak javni prostor i bilo bi lijepo držati se pravila pristojnog ponašanja. Nemaš pravo nikoga nazivati bolesnikom, jer niti je lijepo, niti pristojno, niti civilizirano, a ako ti već cijela priča ide na živce radije se suzdrži od čitanja takvih članaka ili barem cenzuriraj komentare, isto onako kao što ja na svaku vjersku izjavu okrenem drugu stranicu i odem svojim putem a ne vrijeđam; s razlikom da ne znam što su homoseksualci toliko zlo učinili svijetu, a ono što su homofobi napravili kroz svoje djelovanje stalo bi u knjigu s popriličnim brojem stranica.

  • #3
    4 1

    postova:711
    gordan @ 10.7.2013. 22:39

    Ako obrišem prvi post obrisat će se svi postovi iz teme, odnosno cijela tema, a žao mi lizistratinog komentara. Osim toga mislim da 10 dislajkova na prvi post dovoljno govori neni što mislimo o njenom svjetonazoru. No, obrisat ću ako želite.

  • #4
    2 0

    postova:9
    shizuma @ 10.7.2013. 22:49

    @gordan nema potrebe brisati neka se vidi što MOJ TV misli o takvim izljevima :D .. a uvijek možeš poslati obavijest u privatnu poruku da njoj i sličnima ovako što ne padne ponovno na pamet.

  • #5
    1 0

    postova:228
    joker12 @ 20.11.2013. 18:14

    rorschach

    serije bi se onda trebala zvati, Žena (Jenny), muškarac (Wladen) i pol (AlanSmije se).

  • #6
    1 0

    postova:204
    iwax @ 20.11.2013. 19:05
    Nije bilo potrebe snimanja 9. i ostalih sez. bez charlia.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala