Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Preminuo legendarni Željko Malnar
Poznati hrvatski novinar i putopisac, najpoznatiji po emisiji "Noćna mora", umro je u Zagrebu u 69. godini života

Preminuo legendarni Željko Malnar

1
  • #1
    3 0

    postova:41
    borgia @ 9.7.2013. 23:29

    Počivao u miru Predsjedniče.

    Iako ovo "u miru" nekako ne paše uz Željka Malnara.

  • #2
    2 0

    postova:23
    jure zeljko @ 10.7.2013. 0:01

    a Malnar..stvarno mi je žao...dobar je lik bio...

  • #3
    0 0

    postova:2
    tylerdurden @ 10.7.2013. 0:18

    R.I.P. legendo.

  • #4
    0 0

    postova:129
    nena kereš @ 10.7.2013. 16:01

    Plač

  • #5
    0 0

    postova:130
    krushka @ 10.7.2013. 16:50

        Mens sana in corpore sano - Željko MalnarNamiguje. Zgodan jako na nekim starim fotkama koje je jednom pokazivo u noćnoj mori...osebujan karakter

  • #6
    0 0

    postova:8
    subabuser @ 10.7.2013. 19:52

    Živio sam na Pešči par godina i upoznao staru ekipu od koje večina nit nije na TVu, a zaslužuju jer su još veči biseri..Jajana sam isto tolko puta zahebavo da mi je postalo dosadno..

    Žmuk(RIP) i ekipa,sabor, klupica kraj ducana, cigani i kafana..Živio sam u zgradi di je Cigan imo svoj "stan", dolje uvijek sparkana crna buba na  kojoj grafit "Nočna Mora"..

    Prošo je cijeli svijet  kao xenozoolog i skužio da je največi zvijerinjak doma.

    Nije on lik koji bi htio da se sad tu neko žali nad njim, zivio je punim plucima i od pluca je i umro(još jednu brlju i drolju za njega).

    69, mislim da je ciljo na tu brojku.

    Jedan je ošo, a eto Pešča več novih 10 radi...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala