Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Čudovišta protiv vanzemaljaca
U nas još uvijek rijetka 3D tehnika naglasila je vizualno, no film ne čini samo slika

Gledali smo: Čudovišta protiv vanzemaljaca

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.4.2009. 21:57

    Malo tko se može mjeriti sa Disneyem a u kombinaciji s Šixar studiom su nedostižni.

    Ok, ima tu nekih izuzetaka ali u cjelini Disney - vlada svjetom crtića. Baš jučer sam gledao prvi puta Wall - E, nemam što reći osim odlično, još jedan odličan crtić koji postavlja nove standarde.

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 6.4.2009. 22:49

    Još nisam gledao tako da neću mudrovat previše, ali meni se film čini vrlo zabavan. Svemirci protiv monstera iz 50-ih, genijalno :) Plus, glumci koji su davali glasove ne mogu biti bolji: Seth Rogen, Will Arnett, Hugh Laurie (koji je opet doktor :D) pa čak Stephen Colbert kao predsjednik, jedva čekam.

    Naravno, ti glasovi, i velika većina šala koje se ne mogu prevesti, bit će upropaštani jer sve mora biti sinkronizirano. Blaženi DVD i opcija biranja jezika.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala