Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nico Rosberg pobijedio na Silverstoneu i osvojio treću pobjedu u karijeri
Četiri puknuća guma na četiri različita bolida i ispadanje Sebastiana Vettela glavna su obilježja ove utrke

Nico Rosberg pobijedio na Silverstoneu i osvojio treću pobjedu u karij

1
  • #1
    0 0

    postova:256
    manuel robbery @ 1.7.2013. 5:01

    Prespavao sam ovu trku, ne mislim da je bila dosadna pa da sam drijemao cuo sam da je trka bila super zanimljiva, nego mislim bukvalno, probudio sam se tek na zadnjih 15 krugova. Desi se to u nedelju il subotu nekon neprospavane noci, moram se kontrolirat. Nije doslo vrijeme na odvikavanje ali da me krenulo jeste. Ako neko ima savjet otvoren sam za sve opcije.

    Inace zao mi je sto je Vettel ipsao, nezasluzeno ali bolje za sampionat. Iznenadjen sa Nikom, dobro samara Luisa al treba reci da Hamilton stvarno nema srece i da je ovaj u ekipi vec 2 godine.

    Zezam se ostavila ma cura a nije mi htjela ni znate vec sta....., ne trebam pisati dalje. Koma zwstoka, sto kaze onaj sa Zauvjek Susjeda.

    Nemojte ovo bristi , ima osvrt na F1 ko nece da cita neka procita samo ovo boldirano

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala