Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
To sam ja: Ivana Kindl
Uspješna pjevačica kaže kako joj je najveća greška koju je učinila bilo nastupanje na Dori, koje joj nije donijelo ništa pozitivno

To sam ja: Ivana Kindl

1
  • #1
    4 3

    postova:256
    manuel robbery @ 15.6.2013. 21:41

    Ne slusam je i ne gledam ali moram reci da mi je ona jedna od najnesimpaticnijih domacih javnih osoba, krajnje je neprirodna i iritantna.

  • #2
    4 3

    postova:129
    nena kereš @ 16.6.2013. 16:53

    Uspješna? Ne pretjerujte!

  • #3
    3 3

    postova:3
    marina1987 @ 16.6.2013. 17:51

    Jadni ste jer liječite svoje frustracije na jednoj od najboljih naših pjevačica, koja uspješno i predano radi svoj posao. Osobno ju poznajem dosta godina i slobodno mogu reći da je Ivana pre odlična osoba,simpatična,ugodna,srdačna,vrijedna svake hvale a ne ovakvih komentara a definitivno nije iritantna. Ništa čudno od nacije kojima je Rozga vrh.

  • #4
    2 3

    postova:341
    hitman_4 @ 16.6.2013. 18:39

    znam da je pjevala za kradezeSrami se

    @marina

    meni je jelena rozga planinaSmije se

  • #5
    1 2

    postova:3
    marina1987 @ 16.6.2013. 18:54

    Vidim, preživio si lobotomiju...

  • #6
    4 2

    postova:1962
    aya @ 16.6.2013. 22:03

    Bila nekome simpatična ili ne, cura ima rijetko dobar glas, za razliku od većine pevaljki na našim prostorima. Ne bavi se komercijalnom glazbom, a soul i jazz i nisu za svakoga. Namiguje

  • #7
    2 3

    postova:256
    manuel robbery @ 17.6.2013. 9:13

    Prestao sam gledati Zvijezde pjevaju od kada je ona pobijedila. Ne moze se mjeriti sa Natali Dizdar recimo.

  • #8
    1 4

    postova:2
    bart_02 @ 17.6.2013. 14:06

    @ Ok, svatko ima svoj ukus i svoja stajališta, ali kad netko uspoređuje Ivanu Kindl sa recimo Rozgom, Natali i kaj ja znam kime sve tog tipa pjevačica, to je veliki grijeh (to kao da uspoređujete Mariah Carey i Britney Spears), jeste vi normalni: pa njih 2 kao i 90% naših pjevačica se po kvaliteti glasa i ukusa ne može mjeriti sa Ivanom, ni pod koju cijenu. Svaka budala danas može pjevati pjesmice i proslaviti se, rijetko tko se može dostojanstveno držati svoga žanra bez obzira na sve, i uvijek biti originalan i kvalitetan (be pokazivanja guzice, sisa, i kaj svega ne).manuel robbery

  • #9
    2 0

    postova:2
    bart_02 @ 17.6.2013. 14:12

    Razumljivo je da svatko ima svoj ukus što se tiče glazbe. Ali kada objektivno idemo analizirati kvalitetu neke pjevačice bez obzira na sve, onda trebamo realno i razmišljati i gledati na sve to. Ivana Kindl ima raspon, boju i kvalitetu glasa gdje se danas 95% naših pjevačica može samo postidjeti. Žalosno je što se kod nas kvaliteta ne cijeni, jer da je ovo neka druga pametnija zemlja, Ivana bi bila naša Adele, to je zasigurno.

    Volio bih vidjeti sve ove naše pjevačice i naše pevaljke danas da li mogu otpjevati sve ono što Ivana može, pa da vidimo onda koja bi izdržala pod tim pritiskom!

    Osobno jako slabo slušam domaću scenu nit me zanima previše, ali ako ću poslušati, onda ću poslušati nešto kvalitetno i vrijedno slušanja, a hejtera će uvijek biti...

    Ako nitko, barem Ivana živi život mirne savjesti i duše, jer zna da ima svoju kvalitetu i talent i ne treba se ponižavati na sceni i slično da bi izbila na vrh...;)

  • #10
    5 2

    postova:197
    silkycoco @ 17.6.2013. 15:19

  • #11
    1 1

    postova:242
    rosinante @ 17.6.2013. 19:08

    bedastoće..

  • #12
    4 1

    postova:130
    krushka @ 17.6.2013. 19:17

    Kakva ivana kindl?? Tko je ona uopće? jazz, soul buahahaha. Dobro da je netko nije usporedio s Alom Greenom. Može ona imat raspon glasa veći od josipe lisac, al to joj niš ne znači kad nema stila. Kad nemaš stila onda ne samo da se ne znaš obuč, nego ne možeš kako dolikuje upotrijebit kvalitetu glasa  koja je,  kad se radi o ivani kindl, neupitna. Nažalost, uvijek će bit seljančica, nikad neće razvit vlastiti izraz ni tehniku pjevanja koja nije ništa drugo doli preforsirano zavijanje, mijaukanje. Kolorature su nula za nju.

    Jelena Rozga je isto seljančica, al bar to ne skriva pokušavajući nešto što ni u sto ciklusa svog života ne bi mogla shvatit, a kamoli reproducirat.

  • #13
    0 4

    postova:1962
    aya @ 17.6.2013. 23:15

    @ rorschah - slušaš Behemoth i diviš se Natali Dizdar? Mislim, zbilja.....

  • #14
    2 2

    postova:1962
    aya @ 17.6.2013. 23:37

    @ rorschah - sorry, mea culpa, zabunila sam se.

  • #15
    0 6

    postova:3
    marina1987 @ 19.6.2013. 8:52

    Sva sreća pa Ivanina priznanja,nagrade,Porini i izvrsni nastupi nikako neidu vašim glupavim komentarima u prilog. Get a life!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala