Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MAXtv: Više od televizije!
Interaktivna digitalna tv pozicionirala se kao usluga s najvećim izborom programa i videotekom

MAXtv: Više od televizije!

1
  • #1
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.5.2013. 22:34

    Bahatost im je vrlina, ne briga o željama korisnicima, jedina im je briga poderati korisnika što više.

    Lijepo potpišete ugovornu obvezu na dvije godine i u početku imate u osnovnom paketu doista dobar izbor kanala, potom sve najgledanije kanale izbace iz osnovnog kanala i naprave dodatne kanale baš kao dječji, sportski .... koje naravno morate dodatno plaćati.

    Normalno o tome vas nitko ne obavijesti jer oni imaju pravo mijenjati kanale kako žele.

    Istina doista imaju najbolju ponudu ali ta ponuda košta za popizdit. Trenutno najbolju ponudu kanala u osnovnom proširenom paketu ima VIP tv i cijenom su najpovoljniji. A VIP tv SAT je apsolutno najbolji omjer cijene paketa i ponude kanala prvu godinu za svega 39 kn, dok kod max tv-a SAT ako niste korisnik njihovih drugih usluga primjer telefona i/ili interneta onda sve plaćate skuplje.

  • #2
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 11.5.2013. 10:13

    da da...odlični programi bla bla...ali sve što valja je u dodatnim paketima koji su preskupi..

    uvijek kad me zovu s ponudom fino ih poklopim nek mi se jave kad ću moći spojiti na sve televizore u kućanstvu bez da dodatno plaćam..

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.5.2013. 13:46

    Isto kao i B.net....nisu ništa bolji. Mršti se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala