Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pogledajte 15 filmskih scena koje su čista improvizacija!
Padne li vam ikad na pamet da određene scene, dugotrajni dijalozi, izjave ili zvukovi nisu nešto što je isplanirano i zapisano u scenariju?

Pogledajte 15 filmskih scena koje su čista improvizacija!

1
  • #1
    5 1

    postova:71
    lily7 @ 15.3.2013. 22:58

    Cool. Cool cool cool. Vrhunske scene i vrhunski glumci. :D

    Btw, malo je cruel što ste stavili "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" za glavnu sliku gore, a nemate ga u arhivi. Meni je to jedan od najdražih filmova, a ne mogu mu dati 10/10 jer ne postoji. I feel like you're just teasing me. :'(

  • #2
    1 6

    postova:85
    acid @ 16.3.2013. 16:04

    baš si cool with all that engleski mixed with hrvatski. brb idem rigat

  • #3
    2 1

    postova:71
    lily7 @ 16.3.2013. 16:21

    Profesionalna deformacija, studiram engleski pa više i ne primjećujem da ponekad nesvjesno ubacim koju englesku riječ ili izraz. U svakom slučaju, duboko se ispričavam ako sam u vama izazvala refleks za "riganje", kolega, nije mi bila namjera. :)

  • #4
    1 0

    postova:71
    lily7 @ 16.3.2013. 17:39

    @senilno_magare

    Hahaha, istina. A i nisam se ja brinula, samo sam mislila da je kulturno odgovoriti čovjeku kad sam već vidjela komentar. A i bila je tu i doza ironije, ali valjda je teško to shvatiti na netu... :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala