Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dječaci - H323
Nemaštovito, iritantno, nekreativno i jadno, osnovne su karakteristike ovog spota ekipe koja zna napraviti i dobar spot kad to doista i požele

Dječaci - "H323"

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 2.3.2009. 0:41
    Ok, spot je bezveze, ali stvar je solidna. Glazbeno puno jače od Connecta, koji su od autora recenzije dobili pohvale i za glazbeno umijeće. Ako su Dječaci glazbeno precijenjeni, onda je Connect debelo precijenjen (iako nisam znao da ih netko i cijeni).
  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 2.3.2009. 1:50

    Prvi put čujem za Dječake no sudeći po spotu i pjesmi to me i ne čudi.

    Slažem se u vezi Connecta, ne kužim njihovu popularnost uopće, toliko su glazbeno nadareni da su slobodno mogli i na Dori pobijediti.

  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 2.3.2009. 2:15

    Ne znam. Meni su zakon. Nisam nikad čuo za njih, ali sad sam malo pregledavao njihove spotove i učinak istih na moja osjetila je vrlo pozitivan Innocent. Palac dolje za Dubravka, ništa osobno Wink.

  • #4
    0 0

    postova:1
    zerokid @ 6.3.2009. 12:48

    Ajme, Dubravko, što si tako ljut? Ako već od ranije znaš da su Dječaci precenjeni, čemu tolko drekenjanje kao da te razočarao neko koga od ranije baš mnogo ceniš? A, i nisi se pretrgao objašnjavajući šta tolko u spotu ne valja osim što te mnogo nervira.

    Meni se spot sviđa jer sa malo sredstava (novca, efekata) postiže smislenu i energičnu celinu. Ponavljanje u spotu nije puko ponavljanje, već u sebi ima gradaciju. I čak duhovit i samoironičan obrt na kraju (ima ga i u spotu za Kamiondžiju, odlika Dječaka da sami sebi doakaju - retka odlika kad je reč o reperima koji samosvest svode na bildovanje svog ja). Pesma može da ti se ne svidi, ali je u spotu napravljen odličan sinhronicitet između zvuka i slike što je, makar sa neke zanatske strane, zaslužilo pohvalu.

    I na kraju, spot jeste hrabar, jer dobro odslikava medijsku džunglu, gotovo fizičke nasrtaje lažnih utisaka po kojima, kad se zagrebe, sve vrvi od crva. Nije remek-delo, ali samo zato što to nije, ne treba ga proglašavati za smeće. Da smo tako strogi i ljuti prema onima koji to zaslužuju gde bi nam kraj bio.
    pozdrav
  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.3.2009. 21:45

    Ajme, Dubravko, što si tako ljut? Ako već od ranije znaš da su Dječaci precenjeni, čemu tolko drekenjanje kao da te razočarao neko koga od ranije baš mnogo ceniš? A, i nisi se pretrgao objašnjavajući šta tolko u spotu ne valja osim što te mnogo nervira.

    Meni se spot sviđa jer sa malo sredstava (novca, efekata) postiže smislenu i energičnu celinu. Ponavljanje u spotu nije puko ponavljanje, već u sebi ima gradaciju. I čak duhovit i samoironičan obrt na kraju (ima ga i u spotu za Kamiondžiju, odlika Dječaka da sami sebi doakaju - retka odlika kad je reč o reperima koji samosvest svode na bildovanje svog ja). Pesma može da ti se ne svidi, ali je u spotu napravljen odličan sinhronicitet između zvuka i slike što je, makar sa neke zanatske strane, zaslužilo pohvalu.

    I na kraju, spot jeste hrabar, jer dobro odslikava medijsku džunglu, gotovo fizičke nasrtaje lažnih utisaka po kojima, kad se zagrebe, sve vrvi od crva. Nije remek-delo, ali samo zato što to nije, ne treba ga proglašavati za smeće. Da smo tako strogi i ljuti prema onima koji to zaslužuju gde bi nam kraj bio.
    pozdrav
    zerokid

    E sad kad sam pročitao ovaj komentar, moram i ja "da" komentirati da zaista "jeste" smeće. Laughing

    Mislim na "d(j)ečake. Laughing

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala