Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Brat bratu = 'Mućke' po Đurinom receptu
Nakon propasti slovenske varijante, Branko Đurić Đuro završava hrvatsku pilot epizodu

Brat bratu = 'Mućke' po Đurinom receptu

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 15.2.2009. 20:53
     Ja bi ipak prave Mućke ! 
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.2.2009. 21:04

    Isječak iz slovenskih mućki je sve samo ne smiješan, možda malo podsjeća na akcijske filmove - jurnjava kroz trgovački centar samo nedostaju pucnjevi.

    Ipak mislim da bi mogao biti uspješan projekt s obzirom da je "Đuro" upleten. I prvih nekoliko epizoda Naše male klinike su bile uspješne a kasnije katastrofa, možda bude tako i s ovim.

  • #3
    0 0

    postova:114
    skype @ 15.2.2009. 21:49
    Žanrovi po raspoloženju:
      AkcijaAvanturaKomedijaDramaSFHororMisterijaRomantikaTrilerMUĆKE

    Nadam se da se slažete sa mnom!

    Jedina serija gdje mi montirani smijeh ne smeta, jer ga ne čujem od vlastitog .  

  • #4
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.2.2009. 22:06

    Mućke su vrh. Pronašao sam jednu slovensku epizodu, ali trebat će dan, dva da se skine. Užasno me zanima na što to liči, iako znam da je loše. To je isto kao i pokušaj Steve Martina da napravi novu varijantu Pink Panthera.

    Not bloody likely.

  • #5
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 22:09

    Đuro, nakon "Bračnih voda", koje si uspješno zamutio, pa ne znam da li mi je u novoj verziji gori scenarij, režija, gluma ili glumci ( s naglaskom na muški dio , koji su gotovo autentični debili), sada ćeš ukakiti i jednu od najboljih serija ikad - Mućke! Ma krasno!

    J$&i se Đuro!

  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.2.2009. 22:16

    Đuro, nakon "Bračnih voda", koje si uspješno zamutio, pa ne znam da li mi je u novoj verziji gori scenarij, režija, gluma ili glumci ( s naglaskom na muški dio , koji su gotovo autentični debili), sada ćeš ukakiti i jednu od najboljih serija ikad - Mućke! Ma krasno!

    J$&i se Đuro!


    crna_guja

    A kakve veze ima Branko Đurić s "Bračnim vodama"? Koliko ja znam scenarij za Bračne vode je "prilagodio" Stevo Cvikić.

  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.2.2009. 22:31

    Da mi je netko pustio ovaj isječak i ponudio mi milijun kuna za točan odgovor o kojoj se seriji radi, ostao bih siromašan...

    Ovo je zaista katastrofa! Dno dna...

    Koji kurac prtljaju po takvim vrhunskim serijama i prave imbecilne surogate!?

    Pametnije bi im bilo da takve kultne serije što češće repriziraju.

    Ima li netko kome je smiješna beskonačna jurnjava biciklima po robnoj kući i usputno pišanje u izložbene sanitarije? Dobro kaže Gorlock, nedostaje još jedino par negativaca, dugo oružje i pucnjava...

  • #8
    0 0

    postova:114
    skype @ 15.2.2009. 23:30

    Mućke su vrh. Pronašao sam jednu slovensku epizodu, ali trebat će dan, dva da se skine. Užasno me zanima na što to liči, iako znam da je loše. To je isto kao i pokušaj Steve Martina da napravi novu varijantu Pink Panthera.

    Not bloody likely.


    gordan
              Pa što se hvališ, stavi link...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala