Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Goran Višnjić glumi generala Gotovinu
U novom filmu svoga punca Antuna Vrdoljaka, proslavljeni će glumac utjeloviti proslavljenog generala

Goran Višnjić glumi generala Gotovinu

1
  • #1
    0 1

    postova:37
    hrvoje_11 @ 17.5.2012. 21:29

    " Sve je to lijepo, divno i krasno – svaka čast Gotovini i Višnjiću – ali mislim da bi se ova zemlja jednostavno trebala okrenuti prema budućnosti, a ne snimati filmove ratne tematike iz svoje bolne povijesti."

    Zar da se pravimo da se bolna povijest nije dogodila? Potrebno ju je (ispravno) obraditi, a ne zaboraviti...Treba ju ispravno zapamtiti i interpretirati. Ako ništa, onda radi svih žrtava i poštenih i hrabrih ljudi, a i ne kaže se uzalud da je povijest učiteljica života - mislim da upravo radi toga što se kod nas pogrešno interpretira i dolazi do novih i novih problema.

     "Ionako se nikad nitko na ovim prostorima neće složiti što je bilo (a)moralno tijekom bilo kojeg rata koji je ovdje vođen." 

    Ako nam je želja istina (makar nije uvijek ugodna), onda ne bi trebalo biti novih nesporazuma. Ako netko ne želi istinu, sa takvim se nemam šta "slagati".

      

  • #2
    3 0

    postova:1962
    aya @ 18.5.2012. 0:37

    M.M. - daj se više uozbilji!

    Pa ne možeš baš od svake teme raditi travestiju, da bi istaknuo svoj ego.

    Ne znam koliko godina imaš (nekako imam osjećaj da ti mlijeko još curi niz bradu), jer bi jedino vremenska distanca (uz nedostatak kućnog odgoja i obrazovanja) u nekome stvorila tako silnu želju odmicanja od nedavnog rata.

    Naime, onaj tko ga je proživio, ne može ga i neće zaboraviti, niti bi trebao.

    I upravo zbog toga se probaj suzdržati, barem na ovakvim temama, bacanja jefinih fora i prežvakanih email forvarduša, jer korisnici ovog portala zaslužuju, a i navikli su, na puno bolje od ovoga. 

  • #3
    2 1

    postova:8
    homodiurnus @ 18.5.2012. 11:03

    Pisanje se ovog infantilnog kvazi novinara sve više pretvara u nekakvo čudno i nepotrebno samozadovoljavanje. Štoviše, polako već prelazi i u brutalno silovanje čitatelja i korisnika ovog portala!

    Kome sve to treba!? 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala