Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Inzaghi nikad nije prevario svoju suprugu
Ovo je priča o Pippu Inzaghiju i njegovoj voljenoj supruzi Rete. Koliko je voli, imali smo priliku vidjeti jučer, u posljednjem kolu ovogodišnje Serie A

Inzaghi nikad nije prevario svoju suprugu

1
  • #1
    1 0

    postova:3
    thezenobia @ 14.5.2012. 15:00
    Ne mogu virovat da je uopce dopusten objavljivat ovakve clanke. Ovu stranicu stvarno posjecuje masu ljudi DA BI VIDILI STA JE NA TELEVIZIJI i onda naletis na ovakav clanak o tome kako Inzaghi ''zabija'' zeni. Svaka cast majstore. Clanak je cudo. 
  • #2
    0 0

    postova:8
    homodiurnus @ 14.5.2012. 15:22
    Fakat, cijeli članak je totalna debilana! Kako nepotrebno, kako promašeno...
  • #3
    3 0

    postova:1962
    aya @ 14.5.2012. 19:39

    Vidim - Maro Marušić ilitiga M.M., potaknut ponekom zalutalom pohvalom na račun svojih uradaka, uzletio je na mlazni pogon i potpuno izgubio kompas!

    Ovaj posljednji članak, bez svake mjere i smisla (osim ako mu je smisao onanija na vlastitu veličinu), još k tome - sadržajno ničim izazvan, vjerojatno je vrhunac (ja se barem nadam),

    Zaveden pogrešnim uvjerenjem da je duhovit, autor je dosadašnje jedvo podnošljivo silovanje kvazihumorom sveo na vulgarne jednosmislice, potpuno neprimjerene ovom portalu.

    Iskreno se nadam autor prilikom pisanja bio na nekim nedozvoljenim supstancama i da je ovo bio zadnji takav "ispad". Cry

  • #4
    2 0

    postova:3
    thezenobia @ 14.5.2012. 22:26

    Iskreno se nadam autor prilikom pisanja bio na nekim nedozvoljenim supstancama i da je ovo bio zadnji takav "ispad". Cry 

    Mislim da se svi koji su procitali clanak tome nadaju. Zali Boze sekundi koje sam potrosila na ovo javno ponizavanje i razocaranje. 
  • #5
    0 2

    postova:114
    mersault @ 15.5.2012. 12:25

    Vidim - Maro Marušić ilitiga M.M., potaknut ponekom zalutalom pohvalom na račun svojih uradaka, uzletio je na mlazni pogon i potpuno izgubio kompas!

    Ovaj posljednji članak, bez svake mjere i smisla (osim ako mu je smisao onanija na vlastitu veličinu), još k tome - sadržajno ničim izazvan, vjerojatno je vrhunac (ja se barem nadam),

    Zaveden pogrešnim uvjerenjem da je duhovit, autor je dosadašnje jedvo podnošljivo silovanje kvazihumorom sveo na vulgarne jednosmislice, potpuno neprimjerene ovom portalu.

    Iskreno se nadam autor prilikom pisanja bio na nekim nedozvoljenim supstancama i da je ovo bio zadnji takav "ispad". Cry


    aya


    Dobro, možda je nesrazmjeran odnos između truda uloženog u "uradak" i kvaliteta, tj. uloženo je previše truda za ovakav rezultat, ali na ovom portalu ima masa "referata", opisa filmova, a da ne pričam o redovnoj dozi dnevnih tračeva, kod kojih je taj nesrazmjer još veći.

    Ne znam čemu ovo forumsko kamenovanje. Nekoliko stvari u tvom postu ne stoji. Oproštaj jedne od najvećih legendi talijanskog nogometa sigurno je veće "sadržajno izazivanje" od onoga da je Batmanov batler slučajno istisnuo pastu za zube sa sredine umjesto sa dna tube i od sličnih "zanimljivosti" na koje svakodnevno imamo priliku nailaziti na dragom nam portalu. Druga stvar, tekst definitivno nije jednosmislen, doduše dvosmislenost teksta jest previše prozirna i jasna. A ovaj bi portal bio forumski raj, ako bi se vulgarnost upotrebljavala isključivo na ovaj način. Uostalom, mnogo su primitivnije neke "nevulgarne" uvrede koje forumaši upućuju jedni drugima, od nazovivulgarnih dijelova iz ovog teksta. Šta više, mislim da forumaše daleko više frustira niA-ino ili tvoje kvazipravopisno savjetovanje, nego tekstovi s ponekom bezazlenom vulgarnošću u sebi.

  • #6
    1 0

    postova:494
    beno @ 15.5.2012. 13:42
  • #7
    0 0

    postova:3
    thezenobia @ 15.5.2012. 15:16

    Beno

    Najbolji komentar na ovaj clanak. 
  • #8
    3 0

    postova:1962
    aya @ 15.5.2012. 20:38


    Nekoliko stvari u tvom postu ne stoji. Oproštaj jedne od najvećih legendi talijanskog nogometa sigurno je veće "sadržajno izazivanje" od onoga da je Batmanov batler slučajno istisnuo pastu za zube mersault


    Mislim da me nisi shvatio.

    Oproštaj Pippa Inzaghia je zaslužio dostojan članak, a ova izdrkotina (pardon my french, ali ne nalazim bolji izraz) je uvreda i za Pippa i za nogomet!

  • #9
    2 0

    postova:341
    hitman_4 @ 15.5.2012. 21:22
    nisam čitao članak,samo naslov.pretpostavljam da je supruga zapravo milanEmbarassedautoru članka nije lako u ovom trenutkuCrysigurno je očekivao da će ispasti duhovit/zabavan/maštovit a ono Tongue out
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala