Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo - Nemoguća misija: Protokol duh
Film ismijava franšizu na svakom koraku, kao da nam želi reći - Da, znamo da smo bili smiješni i patetični

Gledali smo - Nemoguća misija: Protokol duh

1
  • #1
    1 0

    postova:193
    played @ 19.1.2012. 21:00

    Ludilo dobar film, čista desetka

  • #2
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 20.1.2012. 17:31
    osrednji fim, ništa posebno. nekako prazan, pun jurnjave i scena da se smrzneš, ali to nije dovoljno za dobru ocjenu. 3/5
  • #3
    0 1

    postova:59
    scheilinkin @ 27.1.2012. 20:31
    Ja sam umro od dosade gledajuci ga. Gluplji film skoro nisam gledao. Puno nerealne akcije, prica losa. jedina stvar koja mi se svidela su sise paule patton, sve ostalo mi je bilo LAME pa reko bar nesto da izdvojim.
  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 30.1.2012. 9:53
    Ja sam umro od dosade gledajuci ga. Gluplji film skoro nisam gledao. Puno nerealne akcije, prica losa. jedina stvar koja mi se svidela su sise paule patton, sve ostalo mi je bilo LAME pa reko bar nesto da izdvojim.
    scheilinkin

    pa da ti pravo kažem i nisi daleko od istine. samo što ja u sise nisam pazio, ružna mi bila ženska.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala