Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Imate li i vi pück na Zlatu Mück?
Forumi su preplavljeni negativnim komentarima na račun mlade HTV-ove voditeljice

Imate li i vi pück na Zlatu Mück?

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 27.1.2009. 20:12
    Ja nemam pück Laughing. Meni cura skroz simpatična.
  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 27.1.2009. 20:30

     Djevojka prirodna, lijepih crta lica, ugodna oku i uhu.

    Tako ja vidim Zlatu ! Pišem samo u svoje ime. 

    Forumi su najčešće nešto ala virtualni rehabilitacijski centri za Bog zna kakve iskompleksirane persone, normalno nađe se srećom i normalnih ljudi.

    Zlata samo naprijed bez obraćanja pažnje na zle jezike !

    Najčešće se napada na dobro kroz svu povijest čovječanstva. 

    A onaj derpi što mlati praznu slamu sa izmišljenim zanimanjem neka pogleda sebe i svoju odjeću i obuću !
  • #3
    0 0

    postova:1
    sveborj @ 27.1.2009. 21:35

    Pozdrav svim istomišljenicima!

     Cura je skroz ok. Sviđa mi se baš zato što ne stavlja svoj izgled u prvi plan (ne nosi minice i dekoltee do pupka...) i ful je simpatična. Očito mnogim mulcima ne paše jer joj ne ispada sisa i ne priča kako u krevetu voli ovu ili onu pozu pa trač rubrike neznaju kaj da pišu o njoj!

    Zlata samo naprijed i NEMOJ SE PROMJENITI!!!!!

  • #4
    0 0

    postova:114
    skype @ 27.1.2009. 21:46
    Nemam puck sa dvije točke na u , potrošio sam sve. Imam duck , može?
  • #5
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.1.2009. 22:37
    Nemam puck sa dvije točke na u , potrošio sam sve. Imam duck , može?
    Skype



    Hail Skype ..............

    Laughing very good a Zlata, baš je "Zlat(n)a"  

  • #6
    0 0

    postova:4
    jasmin3 @ 27.1.2009. 22:56
    Zlata samo naprijed! 
  • #7
    0 0

    postova:9
    pcelica @ 28.1.2009. 7:58

    Curka je na mjestu.

    Prirodna, pametna i lijepa.

    A bedačeki koji su na tv došli jer su se kresnuli sa nekim jaaako važnim i jer su jaaako zgodni, tak i tak nemaju i nemogu siroti ništa pametno izustiti, čak i da to žele.

    Muckica je super!!!Wink

  • #8
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 28.1.2009. 8:51

    Dobar naslov! ...pück na Mück ... Laughing

    Go Mück!

  • #9
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 28.1.2009. 9:00

    Kriteriji za rad na našoj televiziji su u skladu s kriterijima u ostalim segmentima društva.

    Kad vidim kakve se sve kreature pojavljuju u ulogama voditelja, Zlata uopće ne djeluje loše...

    O sportskim komentatorima ne treba trošiti riječi. Bruno Kovačević već dva tjedna zbraja Ivičine bodove u svjetskom kupu. Počeo je sa zbrajanjem prije dvije utrke... 

    Možda zvuči ružno, ali neshvatljivo mi je da kod nas možeš biti voditelj s govornom manom!? Svaka profesija zahtijeva određene kvalitete, vještine i znanja pa ne vidim zašto se to ne bi primjenjivalo i kod izbora voditelja.

  • #10
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 28.1.2009. 20:27
    Ma dobra je Zlata...Cool pogledajte samo onu RTLovu kvazi HReporterku ili novinaHRku, ili kaj god vec, koja se javlja s tHRibina a govoHRna mana uha paHRa...Laughing Kak netko s govornom manom moze dobiti takav posel? Surprised Ajd da nest vrijedi, ali...Tongue out
  • #11
    0 0

    postova:5
    messi @ 28.1.2009. 20:39
    Zlata je baš simpa cura... ti svi zlobnici nemaju drugog posla nego pljuvat po tuđem zasluženom uspjehu, klasičan hrvatski sindrom. Go Zlata gooo ;) 
  • #12
    0 1

    postova:541
    franz @ 28.1.2009. 20:41

     zlata ist zartlicht madchen, alles so gut  fur muck!

     am besten !!  Innocent

    von franz

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala