Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Brzi i žestoki 5
Ilegalne ulične utrke "čeličnih ljepotana" u petom su nastavku svedene na usputnu digresiju

Gledali smo: Brzi i žestoki 5

1
  • #1
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 16.5.2011. 0:15

    Ne seri!!! 6/10? LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL!!!!

    Možemo li dobiti, paralelno Draganu, ženu kritičara? Pliz?

    Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 16.5.2011. 0:47

    temeljem službene kritike filma na portalu, a po osnovi svih životnih vrijednosti koje taj film promiče sukladno istoj,

    predlažem da ministarstvo kulture organizira matineje za organizirani odlazak u kino sve djece predškolske i školske dobi, a može i umirovljenika da se podsjete na ljubav prema bližnjem...

  • #3
    0 0

    postova:9
    abarthpz @ 7.7.2011. 0:27
    hmmm ne znam sto reci za ovaj film. nozda ga ne bi trebali gledati kao dio f&f fransize. mozda bi tada imao vise smisla. bilo bi puno bolje kad bi sami producenti priznali da vise nemaju ideja za ovaj serijal. meni osobno prvi i treci film su mi odlicni. drugi je jako los i po meni potpuno promasen. posljednja dva filma su vrlo dobra ali vise ne predstavljaju bit same f&f fransize i poprilicno su se udaljili od svojih prethodnika. kad ih gledam kao zasebne filmove dao bih im ocjenu 7/10, no ovako kao cjelina i dio serijala samo 4.5/10 jer nisu ispunili moja ocekivanja. kvragu zelimo brzinu, nabrijane automobile i more dobrih komada od ovog serijala, a ne nekakav krimic. i da sto se dogada sa glazbom??? pa pjesme iz prva tri flma neprestano vrtim na mp3, a odjednom ni toga vise nema....
  • #4
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 7.7.2011. 10:40
    Ja jednostavno nerazumijem ovo Draganovo ocijenjivanje filmova ,Brzi i zestoki 5 - 6/10 wtf,tipa otok shutter 6/10,covijek zvan hrabrost 6/10,SUCKER PUNCH 6/10 itd pa ovo ocijenjivanje nema veze sa nicim!
  • #5
    0 1

    postova:59
    scheilinkin @ 12.8.2011. 21:33
    prvi i treci deo su prilicno gledljivi. tj trojka sa novim glumcima je bila bas osvezenje iako od glume u filmu nije bilo ni g, likovi su prilicno imbecilni. ja sam gledao cisto zbog jurnjave a tu mi se drift vise dopao. peticu sam gledao pre vise od 2 meseca u bioskopu i smejao sam se ultra nerealnim scenama i najlosijoj glumi dosad, glupavom humoru, itd film je teski promasaj ja mu dajem 3/10 samo zbog ultra jebozovne else pataky. inace bi bila nula :)
  • #6
    0 0

    postova:2
    vicenco žagar @ 31.12.2013. 16:38

    pogledao sve !!! odlicno

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala