Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Daria Kinzer na Eurosongu će nastupiti s mađioničarem!
Ostalo je još manje od tri tjedna do ovogodišnjeg Eurosonga, a naša predstavnica ima "asa u rukavu"

Daria Kinzer na Eurosongu će nastupiti s mađioničarem!

1
  • #1
    0 0

    postova:87
    poisonivy228 @ 29.4.2011. 9:36
    iako Eurosong pratim svake godine(iz navike,i to je to) radije bi da su nam dali izravan prijenos Oscara krajem veljače nego ovu šaradu ... pogotovo jer ove godine imamo najgoru pjesmu ikad... a mislila sam da je Ivan Mikulić i njegova krila te Sevkina Štikla dno dna ali ovaj izgovor riječi celebrate možemo samo mi imati Cry
  • #2
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 29.4.2011. 17:55
    vec je bilo govora o njoj i nema se sta reci osim nula bodova.
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.4.2011. 0:05
    Ovo je strašno....! 
  • #4
    0 0

    postova:2
    bobmay @ 30.4.2011. 0:12

      Bravo Daria i ekipa!  Držimo fige i uživajte ! ;-))

  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 30.4.2011. 8:18
    Kako je ružna ne bi joj ni mađioničar pomogao  LaughingLaughingLaughing
  • #6
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 30.4.2011. 11:29

    Sramota ziva,pokraj toliko kvalitetnih pjevaca, mi saljemo glupacu koja je uvijerena da zna pjevat,samo zato sta joj je tatica kupil glasove!!fujj

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 30.4.2011. 14:46

    ... ako je itko zasluzio Konačno nastupiti na Euro songu onda je to ŽAK !! nekuzim kako su ga svi mogli tobože hvaliti i podupirati a onda mu po 6 put (ak se ne varam) uskrate to zadovoljstvo da ne ode na Eurosong (p.s "KAO" odlučili su glasovi gledatelja!!, ma nemoj, a mi smo ovce koje bi trebale pušiti prozirne izgovore)!!

    a čovjek je 5 u svijetu odabran po kvaliteti glasa pjevanja itd.. (tak neš) to samo ovdje likovi mogu napraviti! kad te hvale znas da ti se ne piše dobro!!

    nemam nis protiv te cure, ali ŽAK je nesumnjivo bolji! 

    hebiga ...

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala