Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Sucker punch
Nesavršena ali zabavna kombinacija katana, eksplozija i oskudno odjevenih cura

Gledali smo: Sucker punch

1
  • #1
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 14.4.2011. 20:15

    Gle, da je ovakvu "recenziju" dala cura, ovaj film ne bi dobio više of četvorke. A ovako, Dragane, previše si proziran.

    Whateva.

  • #2
    0 0

    postova:2
    neogen @ 15.4.2011. 12:41

    Kad sam pogledao trailer ovog filma odmah znao da moje oči nikad neće pogledat taj trash.

    Zanimljivo mi je čitati vaše kritike i recenzije,ali za ovo ste dali preveliku ocjenu u svakom slučaju

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 15.4.2011. 23:30

    Jedini razlog zašto smo čuli za ovaj film je zato što ga MTV i njegov movie portal NextMovie reklamiraju na sva zvona. Helou, zabranjen ulaz svima starijima od 20!

    Usput, treba se pripremiti i za Hunger Games koje reklamiraju kao da im život o tome ovisi. Nešto kao apokaliptični Twilight. Samo upozoravam. Meni neće jako smetati, mislim...

  • #4
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 19.4.2011. 14:02

    Malo sam pogledao Draganove ocijene i stvarno neznam,nerazumijem po kojim kriterijama on ocijeniva!

    Pogledao sam ovaj film i zali boze vremena,njegova ocijena 6/10 .........a puno kvalitetniji i puno bolji filmovi (da ih sad nenabrajam) dobili sramotne ocijene...

    NHF!

  • #5
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 19.4.2011. 14:22

    Malo sam pogledao Draganove ocijene i stvarno neznam,nerazumijem po kojim kriterijama on ocijeniva!

    Pogledao sam ovaj film i zali boze vremena,njegova ocijena 6/10 .........a puno kvalitetniji i puno bolji filmovi (da ih sad nenabrajam) dobili sramotne ocijene...

    NHF!


    gestapo


    dragan ti neocjenjuje toliko filmove koliko zanrove...

    znaci ako je cisto akciski tesko da mu ocjena prelazi 5, ako ima nesto drame utome ajde 6-7, a ako je neka cista drama to je onda eventualno 8+...

    naravno da tu ima jos zanrova al necemo sad zakomplicirat stvar, dovoljno ti je da pogledas samo ocjene od zadnjih 20tak filmova koje je ocjenio i skontat ces i sam...

    ja znam njegovu ocjenu i prije nego on i vidi film...mislio sam da bi kriticari trebali bit koliko toliko objektivni al nas dragi kriticar ima ukus koji se prepoznaje s mjeseca i to se sve vidi naravno na ocjenama...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala