Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Poznat režiser Hobbita
Nakon dugih nagađanja posao dobio Guillermo Del Toro

Poznat režiser Hobbita

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.5.2008. 0:38
    E ovo mi je drago čuti, iako je bi volio da se Hobbita dočepao Jackson siguran sam da će Guillermo odlično odraditi posao. Čovjek je u zadnjih nekoliko godina samo hitove zaredao: Hellboy,  Pan's Labyrinth, Blade II,  Espinoza Del Diablo  (pomalo underground film, ali obavezno štivo za svakog filmofila)...Mimic bi možda razočarao njegove fanove, meni se svidio ali ja sam horor fan pa se moje mišljenje ne računa :)
  • #2
    0 0

    postova:5
    daywalker @ 1.5.2008. 18:31
    A cuj, ja mislim da je vec i uspjeh sto ce Jackson producirati Hobbita i raditi scenario. Obzirom da se dugo tuzio sa New Lineom oko neke love. A opet nekako i sumnjam da se nebu tu i tamo ukljucio sa kojim savjetom Guilermu. Sve skupa, kad vec ne rezira Jackson, mislim da je ovo ipak bolji izbor od Raimija. Iako, u Hobiitu ima dosta pauka, a Sam zna s paucima :))).
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala