Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Rupert Grint: Jako će mi nedostajati Harry Potter!
Mladi glumac koji u franšizi od 2001. tumači lik Rona Weasleya teško će se naviknuti na život bez filma i cijelog tima

Rupert Grint: Jako će mi nedostajati Harry Potter!

1
  • #1
    0 0

    postova:30
    ludak @ 26.3.2011. 14:32
    I MENI CE NEDOSTAJATI..Cry
  • #2
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 26.3.2011. 15:10
    I MENI CE NEDOSTAJATI..Cry
    ludak


    Daaa... :/ :(

    A kome neće?! Pa, čovječe, nakon toliko godina.... :/

  • #3
    0 0

    postova:30
    ludak @ 26.3.2011. 20:34


    Daaa... :/ :(

    A kome neće?! Pa, čovječe, nakon toliko godina.... :/


    Mala_Vila


    da... :'(

    .vjerujem da ce se Harry Potter jos dugo,dugo pamtiti....za razliku od twilighta..koji ce nestati kako je i dosao..

  • #4
    0 0

    postova:193
    played @ 27.3.2011. 0:34
    Treba onoj Rowlingici naručiti da nastavi pisat o Harryju i o njegovom potomstvu i prijateljima, kako bi striček Ron i dalje glumio (tačnije ujak Ron)
  • #5
    0 0

    postova:30
    ludak @ 27.3.2011. 16:54
    Treba onoj Rowlingici naručiti da nastavi pisat o Harryju i o njegovom potomstvu i prijateljima, kako bi striček Ron i dalje glumio (tačnije ujak Ron)
    played

    to bi bilo dobro..al i u neku ruku ne..zbog toga što je već završila knjigu..i bojim se da bi jos neki nastavak mogao unistiti savrsenstvo Harry Potter-..
  • #6
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 27.3.2011. 20:52
    falit ce mi i knjiga i film.
  • #7
    0 0

    postova:30
    ludak @ 27.3.2011. 20:58
    falit ce mi i knjiga i film.
    bumerang


    haha..krivo si se izrazi..falit ce ti nastavci knjige i filma..haha...

    knjige i filmovi koji su vec snimljeni..uvjek ce bit tu da ih citas... :D 

  • #8
    0 0

    postova:3
    amksdnkfln @ 27.3.2011. 21:49

    imam samo nesto reci :

    Cry...  

  • #9
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 28.3.2011. 18:52


    da... :'(

    .vjerujem da ce se Harry Potter jos dugo,dugo pamtiti....za razliku od twilighta..koji ce nestati kako je i dosao..


    ludak


    E, s tim se slažem... Robert Pattison bio mi je puno draži kao Cedric Diggory iz filma Harry Potter... Bez uvrede fanovima Twilighta (kao što je moja najbolja frendica) ali ja mislim da je to sranje! (bar što se tiče filma - ne mogu reć za knjige, jer ih nisam pročitala... ali od puno ljudi sam čula da su knjige jako dobre, ali film je za niš...).

    Živio Harry Potter! =D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala