Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Jude Law u ekranizaciji ruskog klasika Ana Karenjina?
U tragičnoj ljubavnoj priči redatelja Joe Wrighta uz Lawa će se naći i lijepa Keira Knightley te Aaron Johnson

Jude Law u ekranizaciji ruskog klasika "Ana Karenjina"?

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 18.3.2011. 21:09
    Ovo ima potencijala....nadam se da neće zas**t i da će se držat knjige...znam da sam ja krepala kad sam je čitala.
  • #2
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 18.3.2011. 22:40
    nadam se da će se Keira malo "popuniti" za ulogu...
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.3.2011. 23:35
    nadam se da će se Keira malo "popuniti" za ulogu...
    bearfoot

    Zašto? Pa baš je preslatka ovako prozirna....Uostalom, tko kaže da je Ana Karenjina bila debeljuca!
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 19.3.2011. 11:49

    Lol!

     Ja osobno jako ne volim Knightley. Iritantna je i ovako, glupa, plitka i umišljena. Ali posebno zbog jedne stvari koju sam vidjela na TV-u. Naime, kada su ona i James McAvoy snimali Atonement, u intervjuu su izjavili da se oni u potpunosti slažu da se liku male djevojčice u filmu (koja krivo poveže stvari i onda laže) definitivno ne treba oprostiti to što je napravila.

    Excuse me, Mr and Miss I-Never-Did-Anything-Wrong-And-I'm-Perfect, ali ta djevojčica je imala 12 godina! Jeste vi kojim slučajem, onako usputno, u tim godinama govorili svima istinu, nikad nikome nažao ništa napravili i u potpunosti bili svjesni svojih postupaka baš poput odraslih osoba?! Excuse me, ali sama ta izjava koju su dali dokazuje da ni dan danas, kad se pretvaraju da jesu odrasle osobe i da znaju što pričaju, to fakat nisu!!!

     Kreteni, obadvoje! Očito i Velika Britanija rađa degenerike baš poput Svete Šume!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala