Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Obline Sofie Vergare za koje su joj savjetovali da ih izgubi
Zanosna Kolumbijka otkrila je kako su joj na početku karijere rekli da mora smršaviti, inače neće uspjeti

VIDEO: Obline Sofie Vergare za koje su joj savjetovali da ih izgubi

1
  • #1
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 23.2.2011. 14:30

    "netko joj je rekao" ?!?!?!

    dominantni gay kreatori postavili su potpuno neprirodne standarde za "ljepotu"...

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 23.2.2011. 18:32
    Ponekad se pitam kako je moguće da je svijet mode toliko odvojen i clueless o stvarnom svijetu. Kao da ja činjenica da oni postoje je dovoljna sama za sebe. Nekakva stvarna svrha ne postoji; teško možemo reći kako moda generalno ima utjecaj na stvarne društvene probleme. Pa čemu je onda imamo? Čini mi se samo da nam nabija komplekse, kao najobičniji nasilnik u školi. Vergara je imala sreće što je odrasla gdje je odrasla i što je odrasla prije nego je ušla u takvo društvo, pa nije pala pod njihov utjecaj.
  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.2.2011. 18:41

    dobra stvar je sto se stvari, barem koliko sam ja upoznat, krecu nabolje...

    vec dosta reklama se pravi s ajmo rec normalnim ili normalnijim zenama s prirodnijim oblinama...polako se stvara trend antimrsavica...e sad koliko ce se to sve razvit ostaje nam samo da pricekamo i sami vidimo...

  • #4
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 23.2.2011. 20:28

    Ooohh man, I would "do" her not once, not twice but ten times !

    And if I had some more energy, i would do her more !

  • #5
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 23.2.2011. 23:23

    Ooohh man, I would "do" her not once, not twice but ten times !

    And if I had some more energy, i would do her more !


    Pametnjakovic
    Tongue outa i ti si od onih:Innocent bolje se ljuljat nego žuljat, Ha?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala