Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kultni filmovi na Klasik TV-u!
24 sata dnevno bogata i iznimno atraktivna produkcija filmova i serija bivše Jugoslavije

Kultni filmovi na Klasik TV-u!

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.2.2011. 16:59

    Ovaj tv-kanal može eventualno biti uspješan u osnovnim paketima, kad bi bio dodatni paket kao recimo HBO ne vjerujem da bi se netko odlučio za njega.

    Uostalom zar bi netko uzeo Max-tv, bnet ili koji god već paket, samo zbog ovog kanala ? Laughing  

    Najmanje hrvatskog filma ima na ovom tv kanalu, dok s druge strane obiluje srpskim. . 

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.2.2011. 19:49
    Najmanje hrvatskog filma ima na ovom tv kanalu, dok s druge strane obiluje srpskim. . 
    gorlock


    Čuj, po meni Srbi imaju puno više kvalitetnijih filmova od nas... a i što se načina glume tiče, puno su mi prirodniji i opušteniji od naših glumaca koji se jednostavno previše trude.

    ... nego da ne skrećem s teme... slažem se da je ovaj kanal nepotreban.

    senilno_magare


    Pa Srbi su oduvijek imali bolje i filmove i glumce (kako filmske, tako i kazališne)...čast hrvatskim izuzecima!
    Dovoljno je samo spomenuti Šijana, dalje da ne nabrajam...

    P.S. Jel ' netko gledao njegovu "Tajnu manastirske rakije"?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala