Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nicole Kidman: Razvod od Toma Cruisea jako me povrijedio
Australska glumica progovorila je o krahu svog desetogodišnjeg braka s poznatim glumcem i scijentologom

Nicole Kidman: Razvod od Toma Cruisea jako me povrijedio

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.2.2011. 10:12
    mozda bude sad i knjigu napisala kak Vlatka Pokos......ccc......................
  • #2
    0 0

    postova:1964
    aya @ 4.2.2011. 23:11
    Ne kužim poveznicu.....kak' možeš uspoređivat oscarovku sa Vlatkom Pokos?
  • #3
    0 0

    postova:158
    jovil @ 5.2.2011. 0:48
    Ne kužim poveznicu.....kak' možeš uspoređivat oscarovku sa Vlatkom Pokos?
    aya

    A i Tom je ispao Zdapi, onak je bezdušno ostavit nakon toliko ljeta ljubavi!!
  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 5.2.2011. 1:07
    Ne kužim poveznicu.....kak' možeš uspoređivat oscarovku sa Vlatkom Pokos?
    aya


    moje osobno misljenje o njoj kao glumici je minimalno i fakat taj oscar koji je dobila je idi mi dojdi mi ....(bar meni)

    ona je inace proglasena najneisplacenija  glumica u povjesti hollywooda ,ima veliku zaradu osobno a filmovi su u zaradi njeni teska banana ....tolko o tome kak je rulja luda za njom.......jedini film koji mi je sa njom dobar je (bar meni)  Stepfordske supruge koji je ujedno remake......... poveznicu prokuzi sama.....mozda je ima .... a mozda ne ....ak ti beba treba crtati :) ja ti nacrtam...al mislim da ti netreba!!!kissi kissi

  • #5
    0 0

    postova:87
    poisonivy228 @ 5.2.2011. 1:32


    moje osobno misljenje o njoj kao glumici je minimalno i fakat taj oscar koji je dobila je idi mi dojdi mi ....(bar meni)

    ona je inace proglasena najneisplacenija  glumica u povjesti hollywooda ,ima veliku zaradu osobno a filmovi su u zaradi njeni teska banana ....tolko o tome kak je rulja luda za njom.......jedini film koji mi je sa njom dobar je (bar meni)  Stepfordske supruge koji je ujedno remake......... poveznicu prokuzi sama.....mozda je ima .... a mozda ne ....ak ti beba treba crtati :) ja ti nacrtam...al mislim da ti netreba!!!kissi kissi

    ok,nisu joj sve uloge bile maestralne ali to ne znači da nije odlična glumica... meni je npr. u Moulin Rouge bila apsolutno savršena( i ne znam koja bi to glumica izvela onako kako je ona) i svi znaju da je trebala dobiti Oscara te godine samo eto, politika je pobijedila ... 

  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 5.2.2011. 2:13

    Dobro da se maknula od onog scijentološkog idiota Cruisea. Dugo je i izdržali s tim poremećenim likom!

    Inače, sjetim je se po solidnim ostvarenjima u filmovima Dead Calm i Studengora. Jako puno je snimala, ali mi je ostala nekako nedorečena.

    Iako je očito dobra glumica meni baš i nešto, što bi se reklo, nije sjela...

  • #7
    0 0

    postova:1964
    aya @ 5.2.2011. 11:48

    Dobro da se maknula od onog scijentološkog idiota Cruisea. Dugo je i izdržali s tim poremećenim likom!

    Inače, sjetim je se po solidnim ostvarenjima u filmovima Dead Calm i Studengora. Jako puno je snimala, ali mi je ostala nekako nedorečena.

    Iako je očito dobra glumica meni baš i nešto, što bi se reklo, nije sjela...

    buzdovan

    Eto - ma da bi riječ rekla...Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala