Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Damir Kedžo plakao prije početka druge emisije Dora 2011.
Uz pet natjecatelja koji su prošli prošle subote, dalje idu i Tina Vukov, Saša Lozar i još pet 'anonimusa'

Damir Kedžo plakao prije početka druge emisije Dora 2011.

1 2
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 30.1.2011. 8:57

    Kedžo je plakao prije emisije, mi ostali plačemo poslije.

    Ovo je zaista još jedno nepotrebno smeće!

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.1.2011. 10:05
    i ja sam plakal kad sam videl da traje 7 vikenda ...................
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.1.2011. 12:12
    Kedžo je plakao prije emisije, mi ostali plačemo poslije.buzdovan

    i ja sam plakal kad sam videl da traje 7 vikenda ...................
    doom

                     
  • #4
    0 0

    postova:30
    ennio @ 30.1.2011. 12:43
    Imam jednu rijetku spolnu bolest sto se tice ovoga, boli me k**** za keđota i doru !!!
  • #5
    0 0

    postova:3
    damjan_zg @ 30.1.2011. 13:00

    SVI VIDEO NASTUPI SA DORE 2011. PRATITE NA YOUTUBE KANALU: https://www.youtube.com/user/MRtvHRV ili U PLAYLISTI: https://www.youtube.com/user/MRtvHRV?feature=mhum#p/c/FFD89A8FEDA5324F

    HVALA SVIMA KOJI SU POGLEDALI BAREM JEDAN VIDEO ..

    kako bi bilo lijepo kada bi autor ove vijesti vidio moj komentar i stavio moje videe :)))

  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.1.2011. 13:07

    SVI VIDEO NASTUPI SA DORE 2011. PRATITE NA YOUTUBE KANALU: https://www.youtube.com/user/MRtvHRV ili U PLAYLISTI: https://www.youtube.com/user/MRtvHRV?feature=mhum#p/c/FFD89A8FEDA5324F

    HVALA SVIMA KOJI SU POGLEDALI BAREM JEDAN VIDEO ..

    kako bi bilo lijepo kada bi autor ove vijesti vidio moj komentar i stavio moje videe :)))


    damjan_zg
    WTF
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 30.1.2011. 13:30
    Imam jednu rijetku spolnu bolest sto se tice ovoga, boli me k**** za keđota i doru !!!
    Ennio

    Varaš se, nije rijetka!   Laughing
  • #8
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 30.1.2011. 16:43
    WTF

    doom

    Netko se reklamira, doom, samo to Laughing E, brate, zbilja nisi trebao!
  • #9
    0 0

    postova:30
    ennio @ 30.1.2011. 16:49

    Varaš se, nije rijetka!   Laughing
    buzdovan

    Hahaha !!! Kazes prenosi se forumom a ? Laughing
  • #10
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.1.2011. 17:03
    zelite li gledat  novu tursku sapunjaru i posle toga velicanstvenu doru2011 .......i to sve 24 sata dnevno od sada i na netu posjetite nas na stranicu......wewewe.konjino.moja turska.dora bullshit.com.hr
  • #11
    0 0

    postova:540
    zubak @ 30.1.2011. 19:26

    Kedžo je plakao prije emisije, mi ostali plačemo poslije.

    Ovo je zaista još jedno nepotrebno smeće!


    buzdovan
    ahahahahahahahhahahhahahah,fenomenalno.
  • #12
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 5.2.2011. 23:02

    Ma, dobro, ja protiv Kedže nemam niš (iz mog je kraja Wink) - ma dobro, nije to pravi razlog - nego jednostavno ne živcira me tip i ok pjeva. Ali zato imam brdo toga protiv Dore.

    Znam da je ovo već isfurana rečenica - ali - jbt, pa svake godine je sve gore... Cry  Mene je već skoro pa sram! Gledala sam nešto na Youtube, jer nemam trenutno TV u stanu (a po svemu sudeći i bolje da ga nemam - troši struju, a niš za gledat na njemu.), i baš je nekako bijedno... Cry

  • #13
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 5.2.2011. 23:06

    Ma, dobro, ja protiv Kedže nemam niš (iz mog je kraja Wink) - ma dobro, nije to pravi razlog - nego jednostavno ne živcira me tip i ok pjeva. Ali zato imam brdo toga protiv Dore.

    Znam da je ovo već isfurana rečenica - ali - jbt, pa svake godine je sve gore... Cry  Mene je već skoro pa sram! Gledala sam nešto na Youtube, jer nemam trenutno TV u stanu (a po svemu sudeći i bolje da ga nemam - troši struju, a niš za gledat na njemu.), i baš je nekako bijedno... Cry

  • #14
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.2.2011. 7:49

    Ma, dobro, ja protiv Kedže nemam niš (iz mog je kraja Wink) - ma dobro, nije to pravi razlog - nego jednostavno ne živcira me tip i ok pjeva. Ali zato imam brdo toga protiv Dore.

    Znam da je ovo već isfurana rečenica - ali - jbt, pa svake godine je sve gore... Cry  Mene je već skoro pa sram! Gledala sam nešto na Youtube, jer nemam trenutno TV u stanu (a po svemu sudeći i bolje da ga nemam - troši struju, a niš za gledat na njemu.), i baš je nekako bijedno... Cry


    Mala_Vila

    A zašto ponavljaš komentare, a zašto ponavjlaš komentare?

    Obriši jedan, obriši jedan...  Laughing

  • #15
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 11.2.2011. 18:02

    Joj, ispričavam se za dva ista posat. Ali Internet mi nešto šteka pa sam dva puta stisnula i - drek - dva puta je poslano, aaa... ne znamm.. kako to pobrisat..  Embarassed

    Sorry, još jednom, nemojte se ljutit ljudi!  Embarassed  Smile

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala