Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Serija Glee oborila rekord Elvisa Presleya star 50 godina!
Popularna serija na britanskim je top ljestvicama imala 20 Top 40 hitova u kraćem vremenskom roku od Elvisa

Serija "Glee" oborila rekord Elvisa Presleya star 50 godina!

1
  • #1
    0 0

    postova:48
    maryjackie @ 26.1.2011. 16:28
    serija je stvarno jako dobra...pogledala sam do sada sve epizode, ali svejedno jedva cekam kad ce hrt poceti prikazivati (navodno od veljace...)
  • #2
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 26.1.2011. 19:11

    Jedan od glavnih atributa ove serije (pored tinejdžera koji ispunjavaju svoj san i postaju pjevači) jest što su ti isti tinejdžeri odbačeni od strane kul društva u školi, zbog čega se mnogi gledatelji lako mogu poistovjetiti sa likovima. Glavni savjet koji se prenosi njom jest voljeti samoga sebe i voljeti druge bez obzira na njihove mane.

    Serija također zastupa neke liberalnije stavove poput slobodne homoseksualnosti, što je i razlog zašto ju je američka organizacija Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD), uz Greyevu anatomiju, Modern Family i Okus krvi (True Blood), nominirala za "izvanredan doprinos pitanjima istospolne ravnopravnosti". :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala