Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Trijumf filma King's Speech s 12 nominacija za Oscara
Slijedi ga film "True Grit" s deset, dok su po osam nominacija zaradili "Inception" i "The Social Network"

Trijumf filma "King's Speech" s 12 nominacija za Oscara

1
  • #1
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 25.1.2011. 20:22
    True Grit je moj favorit za najbolji film
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 25.1.2011. 21:16
    Njaaaa... Black Swan mi je ostao najupečatljiv od velike većine ovih nominiranih. Ali ne razumijem taj Toy Story 3 (koji će zbog ove nominacije za best picture sigurno osvojiti best animated picture). Što je u tom crtiću? Ajde How to train your dragon, to je zaista cool crtani, nasmiješ se do suza dok ga gledaš. Ali Priča o igračkama? Really?!
  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.1.2011. 17:20
    meni su i Toy Story 3 i How to Train Your Dragon dobri..iako mi je 'zmaj' malo bolji ipak :D
  • #4
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 26.1.2011. 19:17

    Obožavam psihološke trilere no ipak Black Swan me nije dojmio koliko sam očekivao, ali ga jako poštujem zbog zadnjih 10 minuta filma. Boksačje genijalan film koji je ukrao moju pažnju, odličan odnos komičnog i tragičnog, i odličan psihološki okvir irske obitelji. Inception super akcić, u birtiji se stalno s nekim možeš uključit u dijalog jerl na kraj Cobb spava ili ne, uglavnom svi su taj film pogledali. The Social Network dobar film ali izgleda da ameri malo previše pate na elitizam zato je valjda toliko hvaljen, Fight Club je uvjerljivo najbolji  Fincherov film (po mom mišljenju). True Grit mi je pojam od svih navedenih filmova. Odličan izbor glumaca, super dijalog, odličan humor a da ne kažem za poantu filma.

     Ostale nisam gledao no ovo je moje mišljenje za nominirane filmove. 

     P.S.

    ja sam valjda jednini koji ne gleda animirane filmove :/

  • #5
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 26.1.2011. 20:04
    pogledao samo Inception, Toy Story 3 i How To Train Your Dragon  Cry...tako da ne mogu usporediti nominirane
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala