Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Preminuo poznati glumac Pete Postlethwaite u 64. godini
Zvijezda hollywoodskih filmova 'Jurassic Park', 'The Usual Suspects', 'Alien 3', 'Inception' preminuo je od raka

Preminuo poznati glumac Pete Postlethwaite u 64. godini

1
  • #1
    0 0

    postova:4
    inner @ 4.1.2011. 1:28

    R.I.P Pete.

    Moram se složiti sa S.Spielbergom da je Pete bio najbolji glumac (jedan od), posljednjih 30-ak godina!  Šokiran sam, i nemogu vjerovati da više nije među nama, i da više neću imat priliku vidjet ga u nekoj novoj, neobičnoj ulozi...     Samo svojim neobičnim izgledom lica već je skretao pažnju na sebe, a tek glumom...!  Eto, otišao je još jedan genijalac, glumac kakav se rijetko rađa. Šta reć, život je takav i mi nastavljamo dalje sa svojim svakodnevnim "bitkama"....

    Počivao u miru, Pete, uvijek ću rado iznova pogledat neku od tvojih briljantnih uloga!  Cry

  • #2
    0 0

    postova:311
    auran @ 4.1.2011. 16:27
    Tih i nenametljiv, samozatajan i upečatljiv, Pete Postlethwaite nikada nije bio zvijezda, već istinski glumac posvećen glumačkom pozivu i ulogama po kojima ćemo ga pamtiti. U mom sjećanju zauvijek će ostati gusar George Merry iz televizijske ekranizacije književnog predloška "Otok s blagom" snimljene 1990.g. Nakon Billyja Bonesa (Oliver Reed) i Long Johna Silvera (Charlton Heston), napustio nas je i treći Flintov gusar! Počivao u miru!  
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala