Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Nova TV prvi put pregazila HTV u bitci za gledatelje
Novogodišnji program i Dnevnik Nove TV za blagdane su bili gledaniji od HTV-ovih aduta

Nova TV prvi put pregazila HTV u bitci za gledatelje

1 2
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 19:54
      bravo, hoćemo sad dobiti pretplatu i na NOVU tv ?  
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 4.1.2009. 21:02

    Kad sam prvi puta prije dosta godina čuo da "Jel me netko tražio", preteča "Nad lipom", ima veliku gledanost, mislio sam da se netko sprda. Žalosna istina je međutim da većina Hrvata gleda to smeće. Autori tog užasa tepaju si da je to što rade trash i spavaju mirno, snom pravednika.

    No, zanimljivo je da je Nova uspjela u to smeće ugurati i fancy varijantu Nove love, tako da su u prvim satima Nove godine Hrvate muzli, uspješnije, Nova sa "najgledanijim smećem", a nešto manje uspješno RTL sa "Kunolovcem" i onom hinjeno simpatično-dramatičnom ženetinom s kojom bi me bilo strah ostat sam u mraku.

    Iduće godine očekujem i od HTVa da pokrene neku emisiju, recimo "Lipomuzac", pa da imamo na svim raspoloživim kanalima jednak novogodišnji program gdje će u dnu ekrana pisati 3,66 kn poziv, nazovite odmah, jebemo li vas glupe.

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.1.2009. 21:33

    Gordane, potpisujem!

    Hebote, gore smeće od Nad lipom i gluplji i infantilniji humor na kojem se bazira ta debilana nisam nikada nigdje čuo u svom životu!

    Doček Nove godine bio je vrhunac! Zamisli, koliki buzorant moraš biti da dođeš na ideju beskrupulozno besramne nagradne igre za doček Nove godine u kojoj građanima ove zemlje uz priglupi smješak i umjetne sise otimaš novce!

    KATASTROFA!

    Kada pročitam ovakve informacije dolazim do zastrašujućeg zaključka kako mi Hrvati zaista i zaslužujemo ovu kvazi političku bagru koja nas vodi u propast! Zemlja u kojoj Nova TV sa svojim smećem od programa ima najveći postotak gledatelja zaslužuje otići u krasni kurac...

    Nastavimo li ovim trendom, uskoro ćemo sa cca sedam posto visokoobrazovanih pasti na manje od pet, šest posto... Mnogi će spomenuti ili odseliti na druge kontinente ili izvršiti brutalno samoubojstvo...

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 21:48

    Kada pročitam ovakve informacije dolazim do zastrašujućeg zaključka kako mi Hrvati zaista i zaslužujemo ovu kvazi političku bagru koja nas vodi u propast! Zemlja u kojoj Nova TV sa svojim smećem od programa ima najveći postotak gledatelja zaslužuje otići u krasni kurac...


    buzdovan

    Sa lošim programom se mogu složiti, ali dovoditi politiku i TV u isti kontekst, bezobrazno !  
  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.1.2009. 22:10
    Sa lošim programom se mogu složiti, ali dovoditi politiku i TV u isti kontekst, bezobrazno !  

    gorlock


    Ne razumijem ovu čudnu i drsku kritiku!?

    Pa, opće je poznata činjenica kako su mediji pomno kontrolirani politikom, a televizija je još uvijek jedan od najjačih medija!

    Otvori bilo koje dnevne ili tjedne tiskovine pa pogledaj tu, i više nego očitu, obojenost ovisno o političkoj struji koja stoji iza i koja je u vlasničkim strukturama .

    Što misliš, tko postavlja i smjenjuje urednike na televiziji? Tko odobrava programsku shemu?

    Odgovorno tvrdim da se ovaj narod, namjerno ili ne, uređivačkom politikom velike većine naših medija sustavno zaglupljuje...

    Osporavati vezu TV-a i politike, krajnje glupavo!     

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 22:28

    jao, jao, sad ne smijem ni tv gledat bez straha, dr. "buzdovan" is coming

  • #7
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.1.2009. 22:29

    ... e dr. buzdovan!!

    .. jesi ti siguran da ti čika zmago nije nešto u rodu??!!

    .. ako jesi onda jesi siguran da si doktor, a ne pacijent?!!

    ...neznam ali nešto od toga je istina!!,, trećeg nema!

    franz

  • #8
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.1.2009. 22:33

    ... e dr. buzdovan!!

    .. jesi ti siguran da ti čika zmago nije nešto u rodu??!!

    .. ako jesi onda jesi siguran da si doktor, a ne pacijent?!!

    ...neznam ali nešto od toga je istina!!,, trećeg nema!

    franz


    franz

    A jesi li ti siguran da si Franz, a ne samo Gorlockova jeka!?


  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.1.2009. 22:36

    .. jesam dapače, ali s tobom nije nešto u redu!!Laughing

    franz

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 22:50

    Nastavimo li ovim trendom, uskoro ćemo sa cca sedam posto visokoobrazovanih pasti na manje od pet, šest posto... Mnogi će spomenuti ili odseliti na druge kontinente ili izvršiti brutalno samoubojstvo...


    buzdovan


     u najnovijem broju političkog magazina čitajte:

    HRVATSKI INTELEKTUALCI IZVRŠILI BRUTALNA SAMOUBOJSTVA

  • #11
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 23:00

    Iduće godine očekujem i od HTVa da pokrene neku emisiju, recimo "Lipomuzac", pa da imamo na svim raspoloživim kanalima jednak novogodišnji program gdje će u dnu ekrana pisati 3,66 kn poziv, nazovite odmah, jebemo li vas glupe.
    gordan

    Slažem se i ja s tvojim komentarom, samo ovaj zadnji dio........

    pitanje za "buzdovana" - ako želimo da Gordanov prijedlog prođe, moramo li ga proslijediti u sabor ??????

  • #12
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.1.2009. 23:07

    Slažem se i ja s tvojim komentarom, samo ovaj zadnji dio........

    pitanje za "buzdovana" - ako želimo da Gordanov prijedlog prođe, moramo li ga proslijediti u sabor ??????


    gorlock


    Koga, prijedlog ili Gordana!?    
  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 23:11


    Koga, prijedlog ili Gordana!?    
    buzdovan


    pitanje za "buzdovana" - ako želimo da Gordanov prijedlog prođe, moramo li ga proslijediti u sabor ??????

    JASNO PIŠE GORDANOV PRIJEDLOG, ali zaboravio sam da tebi treba duže da shvatiš. 

    ali ne zamjeram ti..... 

  • #14
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 23:25

     ne mogu više, idem spavat laku noć društvance........

    čujem li ja to svoju eku ??   franz ????

  • #15
    0 0

    postova:711
    gordan @ 4.1.2009. 23:27

    Iz sadržaja koje objavljuje većina medija može se bez problema pogoditi koja ih stranka kontrolira, to nije novost.

    No sumnjam da su se političari umiješali u zabavni program (iako je sjednica sabora izvrstan sitcom), i to zato jer slučajno imam pristup podacima o tome kakve članke naši sugrađani vole čitati. Paris Hilton je recimo zakon. Paris imala proljev, Paris jela parizer, Pariz obojala šumicu u crveno. Severina i Ceca također. Jelena Veljača. Vanja Halilović. Big Brother...čitano do bola. Mediji ne serviraju te podatke zato da bi zatupjeli narod, nego zato jer ih čitatelji traže i jer su ti članci najčitaniji. A najviše vole skandale, ljudi vole vidjeti kad je netko jadniji od njih, jer im to život čini podnošljivijim. Žalosno, ali tako stvari stoje.

    P.S.
    Veza franza i gorlocka je sad već vrlo, vrlo sumnjiva.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala