Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
C. Nolan potvrdio snimanje svog novog, ali posljednjeg Batmana
Dok smo mi u kinima gledali njegov 'Inception', Christopher Nolan je u tajnosti radio pripreme za novi Bat-film

C. Nolan potvrdio snimanje svog novog, ali posljednjeg Batmana

1 2
  • #16
    0 0

    postova:1130
    mario @ 5.10.2010. 1:03

       nije bitno koliko je  Batman blizak  "super" herojima poput Supermana, nego koliko se realnim nastoji prikazati. 

    Nolanovi filmovi po meni ipak idu preblizu realnosti što mi ne paše; daleko bolje su mi Burtonove vizije.

      Recimo, "Batman Forever" ili "Batman i Robin" su skoro čak  trash filmovi unatoč ogromnim budžetima, ali opet su na neki način dosljedni originalnom stripu i štuju nametnuti im setting.     

    Nolanove verzije s druge strane su mi nekako previše ajmo reći standardne, "CSI-ovske" i to mi nikako ne odgovara.


    IMBA

    Pa on je na ekran prenio onog Batmana koji je se u to vrijeme nalazio u stripovima, dakle manje fantastike i onih čudnih Batmanovih neprijatelja (Croc, Clayface) a više "CSI" kako ti kažeš. Istina da bi volio vidjeti te likove ali i ovo što smo dobili mi je bilo extra.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala