Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Najgluplja reklama ikad?
Eko aktivisti snimili reklamu u kojoj neistomišljenicima eksplodiraju glave a krv pršti na sve strane

Video: Najgluplja reklama ikad?

1 2
  • #16
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.10.2010. 21:50
    Ovo nije reklama, ovo je antireklama!
    aya

    štogod bilo - izazvalo je veliku pozornost a to im je sigurno i bio CILJ !!!!!
  • #17
    0 0

    postova:1
    lili16 @ 3.10.2010. 8:54
    Reklama je do jaja!!! Ne ove naše,,,
  • #18
    0 0

    postova:1
    martica14 @ 3.10.2010. 13:17
    sta je da je - ovo je skroz poremeceno o.O
  • #19
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2010. 14:59
    naime..vi koji kazete da je ovo idiotizam ste vjerovatno samo jos jedna osoba koja zivi od svakodnevnog ispiranja mozga na televizoru...i vjerovatno svi imate facebook account..di eto pokusavate bit super krasni i bajni...egoisti.
    bOOng  



    nije to posve idiotizam, nisam to reko, vec da se mal napuhuje, nist vise...

     a sad o egoizmu:

    ajde da cujem sad vas par, bajnih i dragih EKO-ljudi koji nas ili mene prozivaju da zivim od danas do sutra, nemislim na buducnost sebe i svoje nadam se buduce djece...

    koliko od vas ima ili koristi klimu?

    jel svi vi razvrstavate otpad?

    elektroniku strikno odbacujete na odlagalista primjerenim za to?

    minimalno koristite elektroniku uopce?

    kupujete i podrzavate isklj eko-proizvode?

    lako nekom rec da je egoista jel, vrlo lako...a da krenemo malo od nas samih pa onda deremo po nekim tam kompanijama koji su u prip od nas...

    je da ta neka poduzeca zagaduju dosta vise nego 1 ili vise kucanstava, al ima nas 6 i nest miljardi pa racunajte...

    a ovo no respact i te sheme:

    e pa nek se niko ne uvrijedi al bas mi i ne znaci jel me tam neka osoba koju nikad ni vidio ni cuo nisam, koja o meni zna koliko i prosjecna baba o karateu me postiva ili ne...boli me djon...

  • #20
    0 0

    postova:144
    imba @ 3.10.2010. 15:50

       pomalo bolesna reklama mora se priznati, a ne znam ni koliko smisla ima;

      nedavno sam gledao "Na rubu znanosti"  gdje govore o tome kako čovjek ima izuzetno malo utjecaja na klimu na Zemlji, jer to ponajviše ovisi o Suncu, njegovim pjegama, i udaljenosti Zemlje od istog.

      Zbog toga što su pjege oslabile a Zemlja se trenutno udaljava, zapravo bi nas vrlo skoro moglo zahvatiti neka vrsta ledenog doba, međutim to se donekle odgodilo zbog čovjekova utjecaja što i nije toliko loše kad se sveukupno pogleda (za ljude je daleko kritičnije živjeti u hladnijim uvjetima).

      Navedeni proces je stalan i uobičajen već milijunima godina tako da čovjek tu zaista ima minimalnog utjecaja. Sa tom teorijom se slaže sve više priznatih znanstvenika dok se teorija o globalnom zatopljenju sve više smatra jednom velikom laži za mazanje očiju javnosti i otimanje više novaca kroz razne eko-poreze i slične gluposti koje zapravo ne služe ničemu.

     Pravi problem je kako naći takvu opskrbu energijom koja će biti dugoročno održiva i uz koju nam neće biti neki veliki problem je li klima hladnija ili toplija.

     Po meni, čovjek najviše ima utjecaja na uništavanje biljnih i životinjskih vrsta što je donekle i posljedica parcovskog razmnožavanja bez razmišljanja o održivom razvoju.  Klimatske prilike su ipak jače od naših primitivnih industrija.

  • #21
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 3.10.2010. 16:25
      Navedeni proces je stalan i uobičajen već milijunima godina tako da čovjek tu zaista ima minimalnog utjecaja. Sa tom teorijom se slaže sve više priznatih znanstvenika dok se teorija o globalnom zatopljenju sve više smatra jednom velikom laži za mazanje očiju javnosti i otimanje više novaca kroz razne eko-poreze i slične gluposti koje zapravo ne služe ničemu.

    IMBA


    Ummm, ne to nije točno. Svi znanstveni časopisi i dalje zastupaju globalno zatopljenje kao činjenicu. Samo se više ne slažu sa predviđanjima koja su bila izračunata prije par godina. U nekim slučajeima su bila pretjerana (porast razine mora), u nekim slučajevima nisu bila dovoljno alarmantna (utjecaj na klimu).

    Ono što je točno jest da jedna izuzetno mala skupina znanstvenika (rekla sam, nekih 1%) je izuzetno glasna u medijima i sa svojim stavovima ne predstavlja znanstvenu zajednicu.

    Sa ostalim se slažem.

  • #22
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2010. 19:08

    IMBA apsolutno se slazem sa svim navedem, pa sad da te ne qvotam bzvze :D

    a i ovo s parcovskim razmnozavanjem si bas dobro naveo, jedna od po meni puno vecih problema od tog globalnog zatopljenja...

    sad sam se sjetio da sam gledo jedan film, neznam mu naziv, nije nest posebno dobar al mu je prica super:

    covjek na nekom vojnom istrazivanju zaleden ili tak nest, hiberniran. probudi se vald 500g poslije kad ono svi glupi...

    a pripovjedac nam pricu kak su se stalno glupi ljudi mnozili ko cigani  dok su kao pametni ljudi imali 1 mozda 2djece i sve manje i manje ljepo potkrepljeno scenama raznim...

    to bas vidimo danas recimo europa vs afrika recimo ili azija, nerazvijene zemlje, indija, koji boom stanovnistva...

    a to su da prostis blesavi neskolovani ljudi, koji em sto zagaduju okolis samim svojim postojanjem a jos vaznije nasu ljudsku DNA...

  • #23
    0 0

    postova:144
    imba @ 3.10.2010. 19:22
     a film se zvao Idiocracy   :)
  • #24
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.10.2010. 23:27
     a film se zvao Idiocracy   :)
    IMBA

    yeap, to je taj, bas mi se svida prica :P
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala