Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Najgluplja reklama ikad?
Eko aktivisti snimili reklamu u kojoj neistomišljenicima eksplodiraju glave a krv pršti na sve strane

Video: Najgluplja reklama ikad?

1 2
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.10.2010. 17:26

    hahahah stvarno je stupidna do bola...

     ma te eko-manijake sve treba u ludaru poslat...

    toliko su zaludeni s time da nevide ni pravu istinu...

    ak niste znali mi vrlo malo utjecemo na klimu, utjecemo al puno puno manje nego se napiruje na sve strane...

    klima postaje jednostavno toplija, pa ce opet bit hladnije, ugrubo svakih 20.000 godina imamo "ledeno doba"...ne uvijek iste jacine...pa vi prosudite u kojem smo mi stadiju...

    e da btw tak je vjerovatno nastala i ona prica u bibliji o velikoj poplavi, jednostavno se masivno led poco topit nakon zadnjeg ledenog doba i digla se razina mora...puffff BOZJA KAZNA!!!! :D hahahaa

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 2.10.2010. 18:32

    ak niste znali mi vrlo malo utjecemo na klimu, utjecemo al puno puno manje nego se napiruje na sve strane...

    e da btw tak je vjerovatno nastala i ona prica u bibliji o velikoj poplavi, jednostavno se masivno led poco topit nakon zadnjeg ledenog doba i digla se razina mora...puffff BOZJA KAZNA!!!! :D hahahaa


    LordAdamko

    sa kojeg si ti filma opal daj malo citataj i malo se educiraj mozda budes onda skuzil i vidjel kolko covijek direktno ili indirektno zagaduje okolis a takve ljude kak si ti nije briga jer si osoba koja zivis od danas do sutra ocito....

    a sto se tice dal je bil potop ili ne to nije na tebi da tu sad seres po bibliji na takav nacin jer ja sam krscanin i nezelim tu citati takve stvari!!!ako ti mislis da si nesto pametno sad komentiral vjeruj mi nisi.....NO RESPECT!!!!

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.10.2010. 19:00

    Ovo su zaista veliki krelci snimili!

    Svega 1% znanstvenika vjeruje da globalno zatopljenje ne postoji. Onih ostalih 99% ima DOKAZE za suprotno. Postoje mnogi ljudi kojima globalno zatopljenje ne odgovara ni ekonomski, ni politički.

    Unatrag 20 godina temperatura se podigla za onoliko stupnjeva koliko bi prirodno trebalo 600.000 godina (što bi odgovaralo izlasku iz, recimo, malog ledenog doba)

     Pustit ću da slike kažu svoje:

    https://www.climatecrisis.net/climate-change.php

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 2.10.2010. 19:04

    ako zelite vidjeti sto stvarno covijek radi nasoj preljepoj planeti preporucujem dokumentarni film koji se zove 5 minuta do 12  ....kad sam ga pogledal htel sam u green peac hehe!!

    i taj 1 posto radi nesluzbeno za multikorparacijske firme koje sjecu sume i crpe masovno resurse prirodne itd....

  • #5
    0 0

    postova:11
    bronk @ 2.10.2010. 19:39

    a sto se tice dal je bil potop ili ne to nije na tebi da tu sad seres po bibliji na takav nacin jer ja sam krscanin i nezelim tu citati takve stvari!!!ako ti mislis da si nesto pametno sad komentiral vjeruj mi nisi.....NO RESPECT!!!!


    doom

    a radi takvog dogmatičnog pristupa da se o tome što piše u bibliji ne smije kritički raspravljati nemamo ni mi koji nismo slijepi vjernici "RESPECT-a" prema takvim vjernicima ;)

    čovjek ima pravo reć kaj misli, nije ti ovo neki kršćanski forum, nego dapače topic o videospotu u kojem eksplodiraju djeca.

  • #6
    0 0

    postova:18
    boong @ 2.10.2010. 19:43

    bolje da pustaju ove reklame,nego da nam na TV-u pricaju o tome ko je koga naguzio,ko je kupio nove cipele il slomio nokat..

    naime..vi koji kazete da je ovo idiotizam ste vjerovatno samo jos jedna osoba koja zivi od svakodnevnog ispiranja mozga na televizoru...i vjerovatno svi imate facebook account..di eto pokusavate bit super krasni i bajni...egoisti.

    da se mene pita(a nepita se) reko bi da je pametnije pustat ovakve reklame koje pokusavaju na bilo koji nacin ljudima pokazat da smo mi ti koji rade pizdarije,i zbog kojih ce nasa djeca bit gladna i bolesna.

    ljudi koji se bore protiv zagadenja su tu zadnjih par desetljeca..probali su na sve moguce nacine dic svijest razmazenih derista o tome da bar mogu bacit papir od nekog artikla u smece a ne na ulicu..i nakon svih godina nisu postigli bas neki rezultat..jer ako ste zaboravili slucajno...nista nije vaznije od NOVCA...

    u svakom slucaju,ja sam vise za ovakve reklame nego one koje promoviraju sampone,kreme,boje za kosu i ine stvari...za koje svi misle da su jako zdrave..

  • #7
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.10.2010. 19:51

     doom nisam reko da covjek ne utjece toliko na okolis vec na klimu sto ti nije posve isto pajdo...

     a bit krscanin i vjerovat da je Bog poslo veliku poplavu iliti da smo nastali od Adama i Eve svi dragi moj nije isto...tvrdio ti sta htio...

  • #8
    0 0

    postova:666
    doom @ 2.10.2010. 20:36

    ja ostajem pri tome da nema mjesta o komentiranju vjere na ovom forumu ..ako zelite komentirati vjeru pisite na drugom forumu ...a ja sam napisal da nerespektiram ljude koji sprdavaju neciju vjeru dal je ona postojana ili ne...ili da sam ja fanatik neke vjere ili nisam....nezelim vise opce tu pisati nista jer nezelim gubiti svoje dragocjeno vrijeme na takve kak su neki ovdje.....exit

  • #9
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.10.2010. 20:47

     doom nisam reko da covjek ne utjece toliko na okolis vec na klimu sto ti nije posve isto pajdo...

     a bit krscanin i vjerovat da je Bog poslo veliku poplavu iliti da smo nastali od Adama i Eve svi dragi moj nije isto...tvrdio ti sta htio...


    LordAdamko
    Bravo majstore,podrzavam

  • #10
    0 0

    postova:711
    gordan @ 2.10.2010. 20:51

    bolje da pustaju ove reklame,nego da nam na TV-u pricaju o tome ko je koga naguzio,ko je kupio nove cipele il slomio nokat..

    Daleko od toga da su poruke ekoloških udruga loše ali...

    Problem je u tome što je ova reklama jednostavno glupa do boli, i što je netko svoju stvarno lošu ideju uspio progurati u relativno skup projekt.

    Umjesto da naprave reklamu za ekološki pokret napravili su antireklamu.

    Kad bi se montipajtonovci išli sprdat s ekološkim udrugama napravili bi upravo ovako nešto. 

    Ovo je kao da HT napravi reklamu u kojoj djeci iz razreda koja koriste Tele2 eksplodiraju glave, i onda očekuju pozitivan feedback od javnosti.

  • #11
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.10.2010. 20:55
    Ipak mislim da su aktivisti napravili puno za covjecanstvo,a za ekipu sa foruma ce clanski BR 1-ROSTILJ,hahahahaha
  • #12
    0 0

    postova:711
    gordan @ 2.10.2010. 20:58
    Ipak mislim da su aktivisti napravili puno za covjecanstvo,a za ekipu sa foruma ce clanski BR 1-ROSTILJ,hahahahaha
    zubak

    Na ekološkom drvenom ugljenu :)
  • #13
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.10.2010. 21:03
    Hm,ako ima takav moze,al kupi jedan vagon,da mozemo roknut 2 telca.
  • #14
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.10.2010. 21:21
    Hm,ako ima takav moze,al kupi jedan vagon,da mozemo roknut 2 telca.
    zubak


    Znaš šta, Zubak, ti samo "pripovedaš", a ništa ne ostvaruješ. Stalno: roštilj ovdje, janjac ondje, pivca gore, krmak dolje... Već mi zamirisalo, a ništa ne vidim pred sobom. Don't tease! ;)

    Što se tiče komentara ostalih članova na ovu temu - OMG! Uspoređujete hrvatske prvačiće koji skupljaju smeće i razvrstavaju papir sa svjetskim ekolozima, birate između ovog sranja od spota i vijesti o pedofilima (mjesto da zahtjevate da ne želite ni jedne ni druge), vrijeđate se po pitanju tko ima Facebook račun i uspoređujete to sa egoizmom?!?!?

    Znate, MTV ima zgodnu uzrečicu za ovakve komentare  -  WTF!

    Strasti dolje, pa da vidimo čije hladne činjenice će uvjeriti nekoga drugoga. A do tada, ŽIVJELA SLOBODA GOVORA!

  • #15
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.10.2010. 21:47
    Ovo nije reklama, ovo je antireklama!
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala