Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Salt
Ovaj film može se preporučiti kao zabava jedino gledateljima koji su pri tome spremni u potpunosti isključiti više funkcije svog mozga

Gledali smo: Salt

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 26.8.2010. 0:04

    "To je, dakako, vrijeđanje inteligencije u prikazu lakoće s kojom protagonistica savladava sve prepreke, izlazi iz beizlaznih situacija i ulazi na mjesta koja su zapriječena i Chucku Norrisu, a da o običnim smrtnicima ne govorimo."

     e zbog ovog mi je film smece...

    imao je dobar potencijal al su ga zasrali totalka, angelina s lakocom pretuce 3specijalca za 25sek...goloruka...a da negovorim o potjeri automobilima kad skace s 1 na drugi...pretjerali ga do boli, a filmom vlada mrtvacka ozbiljnost...stvarno nesto tu nestima :|

     ugl ocjenu 4 bi i ja opr dao...

  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 26.8.2010. 0:17

    Pa Angelina JE ženski Chuck Norris

    XD Joke, Joke!

    Ne bih gledala film svejedno, da je ocjenjen i sa 100. 

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 26.8.2010. 1:47
    Katastrofa,film za maloumne ! Jolie i te njezine pretjerane scene borbi su postale dosadne! U filmu prije ovog,koji je bio zanimljiv po temi,samo se ne sjećam naslova. Isto pretjerivanje,ona kao grančica koju povjetarac odgurne,malti sve oko sebe ! Mogla bi početi snimati nešto vezano za sudbine izbjeglica,ma samo ne ovakve gluposti. 
  • #4
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 26.8.2010. 2:32
    Katastrofa,film za maloumne ! Jolie i te njezine pretjerane scene borbi su postale dosadne! U filmu prije ovog,koji je bio zanimljiv po temi,samo se ne sjećam naslova. Isto pretjerivanje,ona kao grančica koju povjetarac odgurne,malti sve oko sebe ! Mogla bi početi snimati nešto vezano za sudbine izbjeglica,ma samo ne ovakve gluposti. 
    Arnol


    pretpostavljam da mislis na Wanted...

    e to je vec druga prica...film je naravno pretjerivanje al je cijeli u tom tonu od pocetka, ni ne pokusava izravno pokazat realnost dok ovaj gore film cilja na neku realnost i zbilju s angelinom terminatoromLaughingLaughingLaughing

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 27.8.2010. 22:56


    pretpostavljam da mislis na Wanted...

    e to je vec druga prica...film je naravno pretjerivanje al je cijeli u tom tonu od pocetka, ni ne pokusava izravno pokazat realnost dok ovaj gore film cilja na neku realnost i zbilju s angelinom terminatoromLaughingLaughingLaughing


    LordAdamko


    Da Wanted hvala. To, taj Salt,sve ste rekli vi ostali. Film je baš ono vratite novac od karata, ili opomena za one koji nisu gledali. Samo za debile. Angie  želi   snimiti žensku verziju Bonda. Nije mi jasno zašto tako krhka snima scene nekakvog ženskog terminatora.Odlično je odglumila psihičku bolesnicu u( opet se ne mogu sjetiti),nekom filmu.Pardon, senilna sam izgleda.

  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 28.8.2010. 12:27
    Girl, Interrupted.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala