Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Volim te, Philip Morris
Jim Carrey i Ewan MacGregor ovdje nastupaju u, za Hollywood, prilično eksplicitnim scenama gay seksa

Gledali smo: Volim te, Philip Morris

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 25.6.2010. 1:39
    eh moze bilo ko rec da sam primitivac, boli me đon al ja ovakav film nemrem gledat...dosta mi bilo sto sam dio trailera vidio...cim sam vidio kak su se krenili zvalit pao mi mrak na oci...nije to za mene...
  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 26.6.2010. 12:57
    FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ,bljakkkkkkkkk.
  • #3
    0 0

    postova:19
    marimba @ 29.6.2010. 19:28

    Dragane, pretjerano korištenje vokabulara iz riječnika stranih riječi nije nužan da bi se napisao dobar tekst, odnosno kritika. Prva rečenica ti je potpuno zapetljana i pretenciozna. Stani malo na loptu, ili ćeš uskoro početi pisati na slijedeći način: 'Implicirana heterogenost protagonista iz subliminalne poruke tog uratka na celuloidnoj vrpci, auditoriju može napose implicirati posve inkoherentnu poruku iz jednog od brojnih slojeva labirinata kojima je scenaristički dvojac sublimirao i posve apstrahirao neglegiranu imposturu posvezamašnog bivstva'

    Dakle-uporaba široj publici nerazumljivog jezika nije karta na koju bi kritičar trebao igrati, odnosno odlika dobre kritike.Smile

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala