Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Njemačka predstavnica Lena pobjednica 55. Eurosonga
Štićenica Stefana Raaba odnijela je uvjerljivu pobjedu

Video: Njemačka predstavnica Lena pobjednica 55. Eurosonga

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 30.5.2010. 1:04

    OK pjesmica, cura OK.

    A tek Stefan Raab, fenomenalan tip, kad se samo sjetim vremena dok sam ostajao duže budan, samo da pogledam TV total (koji je čak i Lokas pokušao kopirati, al nije uspjelo...) i usput ponovim njemački... stvarno svestran tip! Laughing

  • #2
    0 0

    postova:33
    bayawiki @ 30.5.2010. 8:36

    Napokon da u ovom kiču pobjedi jedamput sjajna pjesma. Meni osobno je bila favorit. I gledaj sad, u usporedbi s glamurom ostalih predstavnika (izuzev Ukrajune i Belgije), naših 160 000 kuna za haljine, Lena je izašla s haljinicom kupljenom u C&A za 29.99, odvrunla sve osim dve sijalice i u polutami zamamnim osmjehom i lukavom pjesmicom osvojila Europu.

    A što se tiče estradnog maga Stefana Raaba, tu se potpuno slažem, briljantan tip koji je Eurosong shvatio kao jednu zabavu, a ne kao prezentaciju umišljene skupine stilista, frizera, modnih kreatora, a tek onda svoje zemlje Raab je svojevremeno šokirao domaće puritance (mislim na njemce) zanimljivom poskočicom "Hajde hajde dude daj"i koliko se sjećam vrlo dobro prošao te godine na Eurosongu.

     Isto tako sam ugodno iznenađen Hrvatskim glasovima Turskoj (tko kaže da metalci potajno ne prate Eurosong).

    Unatoč razočarenju koje je neminovno jer su ukusi različiti, priznajte da je mnogo lakše gledati Eurosong kad nema naših predstavnika.

  • #3
    0 0

    postova:87
    poisonivy228 @ 30.5.2010. 11:24
    ajde da jednom pobijedi i moj favorit... najnormalnije pjesma koja lako uđe u uho i pjevuši se...:)
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 30.5.2010. 23:13

    Vrlo dobra izvedba, spontana, iskrena.........

    Samo, da nisam pročitao da je Njemačka ne bih znao da je, baš me zanima kako bi zvučalo na Njemačkom. 

  • #5
    0 0

    postova:144
    imba @ 31.5.2010. 4:23
       meni se čini kao da cura zapravo ne zna pjevat a ni plesat baš,  njemački akcent također izvire iz svake strofe, ali eto nisam gledao ostale jer je Eurosong jedno veliko veliko smeće  pa  pretpostavljam da ipak jeste najbolja.
  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 31.5.2010. 15:48

    :))))) BRAVOOO Lenice! fantastično i zasluženo.  sve je supač !

  • #7
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 5.6.2010. 20:26

    Unatoč razočarenju koje je neminovno jer su ukusi različiti, priznajte da je mnogo lakše gledati Eurosong kad nema naših predstavnika.


    bayawiki
    Priznajem! Smile
    Meni je Lena super bila, od trenutka kad sam čula pjesmu bila mi je favorit, a - ruku na srce - nije da su baš naše feminemke nešto dobru pjesmu imale (usporedno s drugim pjesmama s Eurosonga), ali morali smo nešto izabrat između onog sranja na izboru pjesme za Eurosong.
    Meni je i Turska bila super.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala