Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Tvorcima South Parka islamisti prijete smrću
Treyju Parkeru i Mattu Stoneu islamski ekstremisti prijete smrću zbog epizode u kojoj je ismijan Muhamed

Video: Tvorcima South Parka islamisti prijete smrću

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.4.2010. 23:42

    he, he

    cenzura i na mojtv-u, strah od odmazde ?

    inače south park - vrlo zanimljiva serija, sa različitih gledišta na ovu seriju, kontroverzna i rekao bih - tvorci serijala imaju svoj osebujan stil izražavanja i ismijavanja čitave ljudske zajednice. 

    Oni koji vole ovu seriju gledaju je, oni koji ne - ne gledaju i to je to. 

    Totalna glupost je da bilo tko prijeti zbog crtane serije........... 

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 23.4.2010. 4:30

    Cenzura!?

    Aj, aj, aj...        

    Po kršćanstvu se može sustavno srati, a hrabri (Pero) @gordan promptno briše komentare "nepodobnog" sadržaja!?

    Frka!?                                 

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 23.4.2010. 11:08

    ... hahaha u strahu su velike oči ( naslov jedne epizode alan forda ) a tako i kod mog konjušara falsh gordona!!

     ... problem je u tome što se danas izgubila ili se sve više gubi neka zamišljena linija koja je odvajala što je normalno a što nije, nekako se sve izjednačuje, tako i dolazi do sličnih situacija da si neki pojedinci sve više daju za pravo "ismijavati" ili zabavljati na račun nečega što uistinu ne bi trebali!  s nekim stvarima se ne bi trebalo igrati.

  • #4
    0 0

    postova:26
    lund @ 23.4.2010. 13:39

    zbog ovakvih stvari mi je ZAO sto nisam musliman!!

     ja se njima divim, svaka cast ljudi.

    po krscanstvu svi apsolutno seru i ismijavaju svetce, isusa, boga i ostale, a mi ko najveci šupci slusamo uvrede i nista ne radimo - sramota.

    stvarno bi htio da se osnuje neka underground "krscanska zajednica" koja bi lijepo isla sankcionirati sve one koji zbijaju urnebesne šale na racun krscana, pa da vidimo kolko bi onda bilo sala na temu krscanskih svecenika, isusa i sl po medijima.

  • #5
    0 0

    postova:25
    nixass @ 23.4.2010. 17:53

    stvarno ne znam zakaj je moj komentar izbrisan.. niti ikoga vrijeđa ni ništa.. a po jednom stavku hr ustava imam pravo iznositi svoje mišljenje Kiss

  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 23.4.2010. 18:10

    stvarno ne znam zakaj je moj komentar izbrisan.. niti ikoga vrijeđa ni ništa.. a po jednom stavku hr ustava imam pravo iznositi svoje mišljenje Kiss


    nixass


    .. eeee to ti na moj tv ne pali ! ovdje ti vrijede zakoni mog konjušara falsh gordona!! kad se uplaši nekog posta ili mu se iz nekih sličnih razloga ne svidi, vidiš sta se dogodi sve ti je jasno ovdje ti vrijede zakoni druge prirode!

    .. ali nije on baš toliko loš pa nemojte sad svi na njega vikati, pa šta ako je izbrisao dosad 66666666666 komada članaka !! nego brinem se ja ako mi njega oterate koga ja drugog da nađem umjesto njega !! a i mi smo ti top ten ekipa!

    nixass ti si sigurno neki pravnik čim barataš tim idejama....

  • #7
    0 0

    postova:25
    nixass @ 23.4.2010. 23:02

    ma ne.. nemam niš protiv gordana..

    al eto, ak se to smatra kršenjem pravila - ispričavam se

     

  • #8
    0 0

    postova:25
    nixass @ 27.4.2010. 13:07
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala