Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Kick Ass
Za nadati se je kako će filmski kritičari spriječiti da Kick Ass izazove kobne posljedice po generacije budućih Hrvata

Gledali smo: Kick Ass

1 2
  • #1
    0 0

    postova:26
    lund @ 17.4.2010. 22:20

    Vidim da mojtv.hr jos uvijek nije otpustio ovu retardiranu osobu koja pravi debilne recenzije filmova..

    Zalosno je ako joj placate da pise ovakve gluposti.

    Dugo nisam citao ovako TUPAVE recenzije.

    S obzirom da se ova stranica zove mojtv.ht, a ne "glas koncila", malo PROFESIONALNOSTI i OBJEKTIVNOSTI ne bi vam skodilo.

    I jos jedna stvar, zahtjevam da se doticni autor ovog clanka potpise, da znamo tko je ta tupava osoba.

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 17.4.2010. 23:19

    Baš sam se pitao kad će pasti prvi komentar osobe koja neće shvatiti sarkazam u ovoj recenziji. I evo ga prvi. Bingo Laughing.

    btw. autor je potpisan od početka.

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.4.2010. 6:08

    "Ovako je publika prisiljena gledati scene pucnjava i tučnjava koje za posljedicu – zamislite - imaju teške ozljede, krvoproliće i smrt..."

    Genijalna recenzija, bolja od filma!

    Očekujem reakciju časne Kosor...

    Neka gori autor ove hereze umotane u nekakvu kvazi kritiku!   Laughing

  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 18.4.2010. 10:29

    kritiku sam napreskokce pročitao jer nakon prvih nekoliko redova nisam više mogao izdržati čitati to smeće.

    p.s. jesu li ti kritičari zaista gomila iskompleksiranih likova kao što ih javnost (glazbenici, glumci i ostali puk) odavno drži? jel im u cilju prikazat se što nerazumljivijim kako bi im malograđani govorili "viš kako je pametan".

  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.4.2010. 11:51

    kritiku sam napreskokce pročitao jer nakon prvih nekoliko redova nisam više mogao izdržati čitati to smeće.

    p.s. jesu li ti kritičari zaista gomila iskompleksiranih likova kao što ih javnost (glazbenici, glumci i ostali puk) odavno drži? jel im u cilju prikazat se što nerazumljivijim kako bi im malograđani govorili "viš kako je pametan".
    karakteran

    A što je nerazumljivo u tome da se autor sprda s licemjernim* ćudoređem** političkih stranaka i Crkve?

    Legenda
    (za svaki slučaj)

    * prakticiranje zagovaranja uvjerenja, standarda i slično, a koji su u suprotnosti sa stvarnim ponašanjem osobe koja ih zagovara

    ** Moral propisan pravilima. Ćudoredna osoba, koje je osobina ćudorednost, jest osoba koja se drži ćudoređa... Laughinghaha, ovo mi je moćna definicija

  • #6
    0 0

    postova:26
    lund @ 18.4.2010. 11:59

    @ gordan.

    Gle i meni je bilo jasno da je ovo zajebancija jer jednostavno je jako tesko da postoji tolko glupa osoba koja bi napisala ovakvu recenziju, ali s druge strane ne vidim potrebu da se uopce napravi neka ovakva "sarkasticna" recenzija, a vec sam previse puta citao vrlo profesionalne recenzije na mojtv.hr da bi sad bio uvijeren da ovo nije patka

  • #7
    0 0

    postova:494
    beno @ 18.4.2010. 12:08
    Jel vi kuzite da ste kriticari filmskog kriticara? Smile
  • #8
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.4.2010. 12:13
    Jel vi kuzite da ste kriticari filmskog kriticara? Smile
    Beno

    Uuuuuu, dobra Laughing
  • #9
    0 0

    postova:2
    qowend @ 19.4.2010. 12:32
    I kako se zove ovaj sarkastični um?... ja ne vidim ime?
  • #10
    0 0

    postova:2
    qowend @ 19.4.2010. 12:34
    Evo locirala sam tog genijalca... Dragan Antulov... zaintrigirao si me Dragane! Nisu mi baš jasne tvoje pobude, ali što sad..trasha u Hrvata nikad dosta.
  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 19.4.2010. 15:11
    Evo locirala sam tog genijalca... Dragan Antulov... zaintrigirao si me Dragane! Nisu mi baš jasne tvoje pobude, ali što sad..trasha u Hrvata nikad dosta.
    qowend


    mora da je to bilo jako teško budući da se nalazi među prvim redovima.

    mislim da je od svih kritika koje je lik napisao ova imala iole smisla

  • #12
    0 0

    postova:2
    wade86 @ 19.4.2010. 17:22

    ...meni je kritika odlična... i malo djete koje cmuli bojice bi skužilo da je napisana na genijalno sarkastičan način...

     ...najbolji mi je onaj tip koji je prvi komentirao i popljuvao sve skupa zajedno s autorom i još zahtjeva da se autor potpiše - kad ono, zamisli čuda, gore lijevo i ime i slika od autora... da sam ja tako dobru kritiku napisao, ja bi i broj mobitela ostavio (da mi pozitivne reakcija hrane dušu, a negativne tek tolko da imam šta čitat i smijat se kakvi sve ljudi postoje)

     ...kritike redovito čitam i moram pohvaliti autora i njegovu kritiku koja mi se čini najbolja do sad ;)

  • #13
    0 0

    postova:32
    prase @ 19.4.2010. 17:36
    aj sad ubaci broj mobaca ako si frajer Cool
  • #14
    0 0

    postova:2
    wade86 @ 20.4.2010. 10:37
    ...da sam napisao nešto pametno onda bi :P
  • #15
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 20.4.2010. 11:09

    ...meni je kritika odlična... i malo djete koje cmuli bojice bi skužilo da je napisana na genijalno sarkastičan način...

     .wade86

    Nema ni trunke genijalnosti u tom njegovom sarkazmu... Petogodišnjaci znaju biti više zajedljivi od ovoga. Laughing
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala