Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Alisa u Zemlji čudesa
Vizualno atraktivan film prepun grotesknih likova i CGI-efekata o kojima se donedavno nije moglo sanjati

Gledali smo: Alisa u Zemlji čudesa

1
  • #1
    0 0

    postova:25
    banjaluka @ 16.3.2010. 13:20
    Potpuno sam saglasan sa ovom analizom filma. Nedovršen, nedorečen, sve u svemu (plus glavobolja od 3D naočara) nije bilo vrijedno novaca... Uprkos Burton-u i Depp-u...
  • #2
    0 0

    postova:5
    dorina @ 16.3.2010. 13:42

    prekrasan film ali nije baš za djeci i da ali ipak je prekrasan

    EmbarassedSmile 

  • #3
    0 0

    postova:540
    zubak @ 16.3.2010. 22:19
    Di je ta zemlja cudesa ? da nisu mislili na HR,hahahahah
  • #4
    0 0

    postova:3
    sara18leite @ 20.3.2010. 1:12

    Tako mi je drago da nisam jedan od onih zagrizenih fanova koji ne bi svog omiljenog redatelja popljuvali samo zato sto ga vole...film je po meni i ispod solidnog, iako volim burtona. I Depp mi nije nesto extra, ali zato mogu reci da je Helena super u ulozi crvene kraljice :)

    btw, ispravite me ako grijesim, ali nije li Murphyev zakon "ako nesto moze poci po krivu i hoce"? ne kuzim u kojem kontekstu novinar uopce spominje ovo...al dobro, film je smece. I j**** ti 3D vise.ne triba sad sve bit u tome!

  • #5
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 20.3.2010. 20:08
    film je katastrofa...izasli smo na pola filma sto zbog dosade sto zbog glavobolje od dosade...razocarana samCry
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala